Isla-mint Pastillid N30

8.77

37 laos

Tootja:
Engelhard Arzneimittel Gmbh
Bränd:
-

EAN:
4104480463068
Tootekood:
14308

Isla-Mint pastillid N30
Loodusliku püparmündiõliga taimsed imemistabletid.

Isla-Mint®-i koostisosad katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist.
Isla-Mint® sobib eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele (lauljad, kõnepidajad), kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud), suukuivus, ninahingamise takistus.
Isla-Mint®-is sisalduvad islandi käokõrvast pärit limaained, mis katavad palsamina kurgu limaskesta. Tänu sellele on kurgu limaskest kaitstud kuiva ja saastunud õhu eest, ta terveneb kiiremini kahjustustest ja tema normaalne kaitsevõime taastub.
Isla-Mint®-i saab kasutada ka profülaktika eesmärgil tundlike häälepaelte kaitsmiseks.
Isla-Mint®-il on meeldiv piparmündi maitse ja suhkruvaba koostis. Seetõttu on imemistabletid hambasõbralikud ja sobivad eriti hästi lastele ja puberteedieas noortele.

Kasutamine: laske 1-2 imemistabletil aeglaselt suus sulada, võib kasutada vastavalt vajadusele mitu korda päevas. Täiskasvanutele ja üle 4-aastastele lastele. Palun järgige kasutusjuhendit.

Koostisosad: 1 imemistablett sisaldab 80 mg islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4-0,8:1), kummiaraabik, sorbitool, kerge vedel parafiin, aspartaam, klorofülli vasekompleks (toiduvärv E 141), piparmündi õli, puhastatud vesi.

Hoiatused:
Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Väga harvadel juhtudel võib preparaat sorbitoolisisalduse tõttu põhjustada kõhulahtisust.
Mitte kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistableti ükskõik millise koostisosa suhtes.
Kui arst on Teile rääkinud, et Te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla-Mint®-i võtmist oma arsti poole.
Kui Teil on fenüülketonuuria (pärilik ainevahetuse häire), palun arvestage sellega, et Isla-Mint® imemistabletid sisaldavad aspartaami.

Säilitamistingimused: Hoida kuivas kohas. Hoida temperatuuril kuni 25 ºC.

Pakend sisaldab 30 imemistabletti ja infolehte.

Tootja: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Saksamaa.