Apropos Gola Defens Pastillid Maasikas Lastele N20

8.81

13 laos

Tootja:
Desa Pharma S.r.l.
Bränd:
-

EAN:
8026486017426
Tootekood:
24048

Apropos GOLA DEFENS PRO vahukoore- ja maasikamaitselised kurgupastillid Junior
Meditsiiniseade

Tänu “mukoadhesiivsetest polümeersetest aktiivainetest” koosnevale APM kaitsekompleksile tekitavad Apropos Gola Defens PRO Junior pastillid kaitsva toimega mukoadhesiivse kile, mis kaitseb orofarüngeaalset limaskesta kahjulike välistegurite eest, niisutades seda ja avaldades rahustavat mõju. Tänu kilet moodustavale toimele ja Propoli M.E.D. sisaldusele kaitsevad Apropos Gola Defens Junior pastillid kurku välistegurite eest, leevendades kurguärritusega seotud valutunnet, mis on tüüpiline farüngiidi ja tonsilliidi korral. Vahukoore ja maasika maitse muudab Apropos Gola Defens Junior pastillid eriti sobivaks lastele.

Aproposi toodetes kasutatav taruvaik saadakse Multidünaamilise ekstraheerimismeetodiga, mis annab tootele traditsioonilise ekstraheerimisega võrreldes suurema flavonoidide ja polüfenoolide sisalduse.

Kasutamine:
Lapsed alates 3.eluaastast: päeva jooksul on soovitatav võtta maksimaalselt 4 pastilli, lastes neil suus aeglaselt sulada.

Hoiatused:
Ärge kasutage, kui esineb ülitundlikkust või allergiat mis tahes koostisosa suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Hoida toatemperatuuril kuivas kohas, eemal soojusallikatest ja päikesevalgusest.
Pärast kasutamist vältida sattumist ümbritsevasse keskkonda.
Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele.

Koostis:
suhkur, glükoosisiirup, taruvaigu kuivekstrakt, ratanijuure kuivekstrakt, APM kaitsekompleks (tsellulooskummi, ksantaankummi, hüaluroonhape, kummiaraabik, taruvaiguekstrakt), lõhna- ja maitseained, kontsentreeritud maasikamahl, täisPIIMA pulber, veevaba või (PIIM), värvained.

Gluteenivaba.

Pakend: sisaldab 20 pastilli (2 g) blisterpakendis.

Tootja: DESA PHARMA srl, Via Montello 26 – 20831 Seregno MB (Italy)