Isla-moos Pastillid N30

8.77

13 laos

Tootja:
Engelhard Arzneimittel Gmbh
Bränd:
-

EAN:
4104480465369
Tootekood:
14309

Isla-Moos pastillid N30
Taimsed imemistabletid.

Isla-Moos®-i koostisosad katavad palsamina ärritunud kurgu limaskesta, andes kaitse edasiste kahjustuste eest ja soodustades kiiret paranemist.
Isla-Moos® sobib eriti hästi järgmiste kurguprobleemide puhul: köhaärritus ja hääle kähedus, suur koormus häälepaeltele (lauljad, kõnepidajad), kuiv õhk (kütteperioodist või konditsioneerist tingitud), suukuivus, ninahingamise takistus.
Isla-Moos®-is sisalduvad islandi käokõrvast pärit limaained, mis katavad palsamina kurgu limaskesta. Tänu sellele on kurgu limaskest kaitstud kuiva ja saastunud õhu eest, ta terveneb kiiremini kahjustustest ja tema normaalne kaitsevõime taastub. Isla-Moos®-i saab kasutada ka profülaktika eesmärgil tundlike häälepaelte kaitsmiseks.
Isla-Moos®-il on meeldiv pehme maitse, mis eriti meeldib lastele ja vanuritele.

Kasutamine: laske 1-2 imemistabletil aeglaselt suus sulada, võib kasutada vastavalt vajadusele mitu korda päevas. Täiskasvanutele ja üle 4-aastastele lastele. Palun järgige kasutusjuhendit.

Koostisosad:
1 imemistablett sisaldab 80 mg islandi käokõrva vedelekstrakti (0,4-0,8:1), kummiaraabik, sahharoos, kerge vedel parafiin, karamell (toiduvärv E150), puhastatud vesi.

Hoiatused:
Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Isla-Moos®-i ei tohi kasutada ülitundlikkuse esinemisel imemistableti ükskõik millise koostisosa suhtes.
Kui arst on Teile rääkinud, et Te ei talu teatud suhkruid, siis palun pöörduge enne Isla-Moos®-i võtmist oma arsti poole.

Pakend sisaldab 30 imemistabletti ja infolehte.

Tootja: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Saksamaa.