-30%

Now Curcufresh Veg Kaps 500mg N60

24.25

36 laos

Tootja:
Now Foods
Bränd:
Kategooria:

EAN:
733739049377
Tootekood:
23628

CurcuFRESH™ kurkumiini 500mg vegan kapslid
Pakendi suurus: 60 kapslit
Toidulisand

– saadud värskest kurkumi mahlast
– lahustivaba
– hea biosaadavus

Kurkumiin, mida saadakse kuivanud kurkumijuure ekstraktist, on tuntud oma vähese lahustuvuse ja biosaadavuse poolest. CurcuFRESH™ on valmistatud ainult värskest kurkumi risoomist, mida ei ole kuivatatud ega ekstraheeritud. Tulemusena on kurkumiin oma naturaalses kompleksvormis ja sisaldab suuremas koguses kasulikku, vaba, mitte-metaboliseerunud kurkumiini.

Soovitatav annustamine: võtta 1 vegan kapsel 1 kuni 2 korda päevas koos toiduga.

Serveeringu suurus: 1 vegan kapsel
Serveeringuid purgis: 60
Päevane annus sisaldab (kogus 2 kapslis): Standardiseeritud kurkumi mahla pulber (värskest kurkumi risoomi mahlast) (Curcuma longa)(CurcuFRESH™)(20 mg Curcuminoide)  1000mg

Koostisosad: standardiseeritud kurkumi mahla pulber, hüdroksüpropüülmetüültselluloos(E464), riisijahu, steariinhape (taimne allikas)(E570), räni(E551), magneesiumstearaat (taimne allikas)(E470).

Tootmisel ei ole kasutatud pärmi, nisu, gluteeni, sojat, piima, mune, kala, koorikloomi ega pähkleid. Toodetud GMP tingimustel.

Hoiatused: Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige arstiga kui olete rase, toidate last rinnaga, võtate ravimeid või teil on mõni haiguslik seisund (maksa väärtalitlus, sapipõie või seedeelundite probleemid). Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Oluline on harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Toidulisandi värvus võib varieeruda.

Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.
Partii nr ja parim enne…lõppu vt.pakendilt

Tootja: NOW Foods, USA.
Maaletooja: Pharmac MS OÜ, Riia mnt 17, Pärnu 80019