-30%

Now Women’s Probiotic 20miljr Veg Kaps N50

29.45

10 laos

Tootja:
Now Foods
Bränd:
Kategooria:

EAN:
733739029065
Tootekood:
23618

Probiootilised kapslid naistele 20miljr
Pakendis 50 veg kapslit
Toidulisand

NOW probiootikumid naistele on spetsiaalselt väljatöötatud kasutades kolme kliiniliselt uuritud probiootikumide tüve, mis toetavad naiste tervist nende igas eluetapis. Toode sisaldab Lactobacillus rhamnosus HN001 ja Lactobacillus acidophilus La-14, mis on näidanud põhilist koloniseerumist vaginaaltraktis ja aitavad säilitada tervislikku vaginaalset pH-d. Bifidobacterium lactis mõlemad tüved HN019 ja HN001 aitavad toetada immuunsüsteemi rasedatel ja rinnaga toitvatel naistel. HN019 toetab seedimise korrapärasust ja vähendab juhuslikku gaaside teket ja punniskõhutunnet.Samuti toetavad nad tervet, tasakaalus immuunsüsteemi igas eas naistel.

Soovitatav annustamine: võtta 1 kapsel päevas.

Serveeringu suurus: 1 vegan kapsel
Serveeringuid purgis: 50
Kirjeldus                                                      Kogus serveeringus       Päevane kogus %
Probiootiliste bakterite kogum
20 miljardit CFU
Bifidobacterium lactis HN019
Lactobacillus acidophilus La-14
Lactobacillus rhamnosus HN001                     139mg                               *
* päevane kogus ei ole määratud

Teised koostisosad: mikrokristalne tselluloos, hüpromelloos (tselluloosist kapsel), magneesiumstearaat (taimne allikas), ränidioksiid.

Tootmisel ei ole kasutatud nisu, gluteeni, sojat, piima, mune, kala, koorikloomi ega pähkleid. Toodetud GMP tingimustel.

Hoiatused: Konsulteerida arstiga kui olete rase või toidate last rinnaga, võtate ravimeid (eriti immuun-supressiivseid) või teil on mõnii haiguslik seisund (immuunsüsteem häiritud). Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Peale avamist hoida külmkapis.

Tootja: NOW Foods, USA