-20%

Now Cat`s Claw Kassiküüs Veg Kaps N250

24.25

3 laos

Tootja:
Now Foods
Bränd:
Kategooria:

EAN:
733739046215
Tootekood:
23349

Cat´s claw 500mg
Pakendis 250 vegan kapslit
Toidulisand
Toote kood 4621

Cat´s claw (Kassiküüs), tuntud ka kui “Peruu eluandev väät”, “saventaro” või “una de gato”, on paks puitunud väät, mis pärineb Amazonase vihmametsadest ja teistest Lõuna- ja Kesk-Ameerika troopilistest piirkondadest. Teda on austatud sealsete pärismaalaste poolt üle 2000 a ja ta on väärtuslik oma paljude kasutusalade poolest. Kassiküüs on üks suurim immuunsüsteemi mõjutava toimega taimseid vahendeid. Kassiküüs on efektiivne taimne kompleks immuunsuse tugevdamiseks ja organismi üldise toonuse toetamiseks. Aitab kaasa keha normaalseks talitluseks külmetuse korral ja organismi puhastamisel toksiinidest.

Soovitatav annustamine: Kaks kapslit 2-3 korda päevas, eelistatult koos toiduga.

Serveeringu suurus: 2 kapslit
Serveeringuid purgis: 125

Päevane annus sisaldab                 Kogus 6 kapslis
Cat´s Claw (Uncaria tomentosa)      3 g (3000mg)
koor

Koostisosad: Cat´s claw (Uncaria tomentosa) koor, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsel) (E464), steariinhape (taimne allikas)(E570).

Tootmisel ei ole kasutatud pärmi, nisu, gluteeni, sojat, maisi, piima, mune, kala, koorikloomi ega pähkleid. Toodetud GMP tingimustel.

Hoiatused: Ainult täiskasvanutele. Ei soovitata rasedatele ja kui toidate last rinnaga. Konsulteerida arstiga kui võtate ravimeid või teil on mõni haiguslik seisund. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Oluline on harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote värvus võib varieeruda.
Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Parim enne …lõppu ja partii nr vaata pakendilt

Tootja: NOW Foods, USA