-30%

Now Kvertsetiin Bromelaiiniga Veg Kaps N120

44.14

11 laos

Tootja:
Now Foods
Bränd:
Kategooria:

EAN:
733739030702
Tootekood:
23422

Kvertsetiin bromelaiiniga
Pakendis 120 vegan kapslit
Toidulisand
Toote kood 3070

Kvertsetiin on looduslikult esinev flavonoid, mis toimib vabade radikaalide hävitajana ja toetab immuunsüsteemi tervislikku funktsionaalsust hooajaliselt. Tegemist on aktiivse bioflavonoidiga mis omab põletikuvastaseid ning antioksüdatiivseid omadusi. Antud tootele on lisatud bromelaiini, mis samuti toetab tasakaalustatud immuunsüsteemi ning koos kvertsetiiniga aitavad eelkõige hoiduda respiratoorsetest haigustest ja toetavad üldist heaolu aastaringselt.

Soovitatav annustamine: Kaks kapslit 20 minutit enne sööki kaks korda päevas. Maoprobleemide korral võtta eelistatult koos toiduga.

Serveeringu suurus: 2 vegan kapslit
Serveeringuid purgis: 60

Päevane kogus sisaldab        Kogus 4 kapslis
Kvertsetiin                                     1600 mg
Bromelaiin (2400 GDU/g)             330 mg

Koostisosad: kvertsetiin, bromelaiin, riisijahu, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsel)(E464), mikrokristalne tselluloos (E460), magneesiumstearaat (taimne)(E470), ränidioksiid (E551).

Tsitrusvaba. Tootmisel ei ole kasutatud pärmi, nisu, gluteeni, sojat, piima, mune, kala, koorikloomi või pähkleid. Toodetud GMP tingimustel.

Hoiatused: Ainult täiskasvanutele. Konsulteerida arstiga kui olete rase, toidate last rinnaga, võtate ravimeid või teil esineb mõni haiguslik seisund (neerude väärtalitlus). Mitte kasutada kui olete ananassi suhtes allergiline. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Oluline on harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote värvus võib varieeruda.

Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Parim enne …lõppu ja partii nr vaata pakendilt.

Tootja: Now Foods, USA
Maaletooja: Pharmac MS OÜ, Riia mnt 17, Pärnu 80019, 4471672