Chili Burn Tbl N60

25.91

Laost otsas

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:

EAN:
5021807708505
Tootekood:
18389

CHILI BURN TABLETTIDE SALADUS

Chili Burn on Skandinaavia päritolu toidulisand, mille tõhususe saladus peitub selle erilises koostises. See sisaldab tšillipipart, rohelise tee ekstraktist saadud epigallokatehhiin-galaati, kroompikolinaati, magneesiumi ja B-grupi vitamiine. Tšillipipra ekstrakt aitab põletada rasvu ja süsivesikuid, soodustab energia kasutamist, kalorite kaotamist ning vähendab nende omastamist. Rohelise tee ekstrakt aitab põletada rasvu ja hõlbustab energia kasutamist. Magneesium, niatsiin, pantoteenhape ja vitamiinid B1, B2, B6, B12 soodustavad normaalset energiavahetust. Kroom toetab normaalset makrotoitainete ainevahetust ja aitab hoida normaalset vere glükoosisisaldust.

Chili Burn toimimise põhimõte on väga lihtne – olete seda kogenud, süües pikantseid ja teravamaitselisi toite, nt teravat mehhiko pitsat jalapeno pipraga või teravamaitselisi toite karriga. Seda põhimõtet nimetatakse „ainevahetuse stimuleerimiseks terava toidu abil”. Teravad maitseained – näiteks üheaastane tšillipaprika sunnivad meie ainevahetus-süsteemi kiiremini tegutsema. Tšillipaprika, B grupi vitamiinid koos rohelise tee ekstraktist saadudepigallokatehhiin-galaadiga käivitavad ainevahetuse mootori nii, et põletate palju rohkem kaloreid.

Chili Burni tablette võttes aitate oma organismis tagada normaalset energia, makrotoitainete ja süsivesikute ainevahetust ning seetõttu on kergem saada lahti punnis kõhust ja liigsetest kilodest. Oluline on ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

Vürtspaprika (Capsicum annuum L.)
Vürtspaprika ehk tšillipaprika on maavitsaliste sugukonda kuuluv taim. Tšillipaprika on pärit Ameerikast, kus seda on söögiks tarbitud juba alates kaheksandast aastatuhandest eKr. Euroopasse jõudis vürtspaprika pärast Christopher Columbuse naasmist Ameerikast. Tänapäeval on tšillipaprika kõrgelt hinnatud vürtsitaim, mis tekitab kehas kuumava reaktsiooni.

Hiina teepõõsas (Camellia sinensis L.)
Hiina teepõõsas ehk teekameelia on pärit Hiinast ja Jaapanist. Rohelist teed tehakse tegelikult samadest lehtedest, millest musta teed, ent neid töödeldakse ekstraheerimise käigus oluliselt vähem. Roheline tee on tuntud oma suure B-vitamiinide sisalduse poolest.

TOIMEAINE                                                                    2 tabletti   % NRV*
Teekameelia (Camellia sinensis L.) lehtede ekstr.
(30% EGCG**)                                                                  600 mg          –
Hariliku paprika (Capsicum annuum Linn.)
viljade ekstr. (0,5% kapsaitsiini)                                   28,8 mg          –
Magneesium                                                                    100 mg         27
Koliin                                                                                97,5 mg           –
Niatsiin                                                                          16 mg NE        100
Pantoteenhape                                                                   6 mg         100
Vitamiin B6                                                                       2,1 mg         150
Vitamiin B2                                                                       1,4 mg         100
Tiamiin (Vitamiin B1)                                                       1,1 mg         100
Kroom                                                                                 40 µg          100
Vitamiin B12                                                                   3,76 µg          100
*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel. *EGCG –epigallokatehhiin-galaat.

ANNUSTAMINE
2 tabletti päevas toidukorra ajal – üks hommikul ja üks õhtul.

Toodet ei tohi tarvitada tühja kõhuga. Mitte ületada soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. Toidulisand täiendab mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Rasedad ja imetavad emad peavad enne toote tarvitamist pidama nõu arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni +25 oC, lastele kättesaamatus kohas. Ettevaatust: Mitte tarvitada Chili Burn`i kui Teil on probleeme maksaga või esinevad sümptomid nagu tume uriin, kollatõbi.

KOOSTISOSAD
Teekameelia (Camellia sinensis L.) lehtede ekstrakt, täiteained (dikaltsiumfosfaat, trikaltsiumfosfaat, mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos), koliinhüdrotartraat, magneesiumoksiid, hariliku paprika (Capsicum annuum Linn.) viljade ekstrakt., stabilisaatorid (rasvhapete magneesiumisoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos), nikotiinamiid, kaltsium-D-pantotenaat, tsüanokobalamiin, püridoksiinhüdrokloriid, toiduvärvide (raudoksiid, titaanoksiid), tiamiinmononitraat, riboflaviin, kroom pikolinaat.

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tabletti • Netokogus: 64,5 g