Bio-fiber Tbl N60

4.73

Laost otsas

Tootja:
Pharma Nord Aps
Bränd:

EAN:
5709976210202
Tootekood:
16058

Toidulisand

Kiudainete sisaldus meie toidus on võrreldes sajanditaguse ajaga märkimisväärselt vähenenud. Kiudained on toiduks seedetrakti mikroobidele ning toetavad seedesüsteemi normaalset toimimist. Preparaati ei ole lisatud toitaineid. Iga tablett sisaldab 460 g lahustuvaid ja lahustumatuid köögiviljakiude, mis on pärit sidrunist ja suhkrupeedist.

-Iga tablett sisaldab 460 mg kiudaineid
-Aitab kompenseerida tänapäevast kiudainevaest dieeti
-Toode vastab ravimitööstuse standarditele ning on kontrollitud Taani Ravimiameti poolt

Annustamine:
Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: esimestel päevadel 4 tabletti päevas rohke vedelikuga tervelt alla neelata. Annust suurendada 2 tableti kaupa nädalas.

Maksimaalne annus 12 tabletti päevas.

4…12-aastased lapsed: 2…6 tabletti päevas.

Päevane annus (2-12 tabletti) sisaldab:
kiudaine 920 – 5520 mg.

Koostis:
Taimne kiudaine (suhkrupeedist ja tsitrusviljade koorest); stabilisaator: polüvinüülpürrolidoon, hüdroksüpropüülmetüültselluloos; paakumisvastane aine: mikrokristalne tselluloos, rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid.

Hoiatused
Ei soovitata alla 4-aastastele lastele. Mitte ületada soovitatud päevaannust.Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitamine:
Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Netokogus: 60 tabletti

Tootja esindaja Eestis: Pharma Nord Eesti OÜ, Uus-Sadama 21, 10120 Tallinn. E-post: eesti@pharmanord.com, www.pharmanord.ee

Päritoluriik: Taani