Corega Proteesiliim Eriti Tugev 40g Värske Mündi Ma

9.29

17 laos

Tootja:
Glaxosmithkline
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4742041002273
Tootekood:
23096

Corega Extra Strong Fresh Mint värske mündi maitsega hambaproteeside kinnitusliim, mis tagab tugeva kinnituse terveks päevaks.
Isegi kui proteesid sobivad teile hästi, võivad proteeside alla sattuda toiduosakesed ja põhjustada teile ebamugavustunnet. Corega kinnitusliim aitab vältida ärritavate toiduosakeste sattumist proteeside alla.

Kasutusjuhend:
Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada välja valgumist. Õige koguse leidmiseks võib kuluda mitu kasutuskorda. Proteeside turvaliseks paigalhoidmiseks kasutage liimi üks kord päevas. Kui te vajate liimi enam kui üks kord päevas, küsige nõu oma hambaarstilt.
Kasutamine:
1. Kasutage üks kord päevas, lühikeste triipudena, nagu näidatud, puhastele, kuivadele proteesidele.
2. Loputage suud, suruge protees oma kohale, hoidke kindlalt ja siis hammustage kokku, et tagada kindel hoidmine.
Eemaldamine:
1. Loputage tugevasti suud sooja veega ja eemaldage siis aeglaselt proteesid.
2. Eemaldage liimijäägid hambaproteesidelt ja suust sooja vee ja hambaharja abil.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mõned isikud võivad olla sellele tootele tundlikud või allergilised. Kui teil tekib allergiline reaktsioon või ebamugavustunne, lõpetage koheselt kasutamine. Toote väikeste koguste allaneelamist võib õige kasutamise korral küll esineda, kuid see ei ole kahjulik. Halvasti istuvad proteesid võivad kahjustada teie tervist. Külastage regulaarselt hambaarsti, et kontrollida proteeside sobivust. Et vältida otsiku ummistumist, hoidke kork ja otsik kuivana.

Pakend: 40 g tuub

Tootja volitatud esindaja
Maaletooja: GlaxoSmithKline Eesti OÜ, Lõõtsa 8a, 11415, Tallinn