Corega Proteeside Kinnitusliim Comfort 40g

9.44

Laost otsas

Tootja:
Stafford-miller
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5054563057358
Tootekood:
22816

COREGA Comfort on rohkem kui lihtsalt proteesiliim, kokkupuutel süljega muutub see geeliks, mis hoiab proteesid kogu päeva kindlalt paigal. Proteesiliim tagab igemetele mugavustunde ning pehmenduse surve vastu, samuti vähendab hõõrdumist ja ärritust, mida proteesid võivad põhjustada. Piparmündi maitsega.

Kasutamine:
Kasutage alguses väikeses koguses, liiga suur kogus võib põhjustada liimi väljavalgumist. Sellisel juhul kasutage järgmisel korral väiksemat kogust. Õige koguse leidmine võib võtta aega mõned kasutuskorrad. Kandke proteesidele üks kord päevas kogu päeva kestvaks mugavuseks ja turvaliseks kinnituseks. Kui on vajadus kasutada rohkem kui üks kord päevas, pöörduge nõuande saamiseks hambaarsti poole.

Koostis:
Cellulose gum, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Carbomer, Silica, Cera Alba, Aroma, Limonene.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HOIATUSED JA ETTEVAATUSABINÕUD: Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Mõned isikud võivad olla sellele tootele tundlikud või allergilised. Kui teil tekib allergiline reaktsioon või ebamugavustunne lõpetage koheselt kasutamine. Toote väikeste koguste allaneelamist võib õige kasutamise korral küll esineda, kuid see ei ole kahjulik. Halvasti istuvad proteesid võivad kahjustada teie tervist. Külastage regulaarselt hambaarsti, et kontrollida proteeside sobivust. Hoidke otsiku ummistumist. Hoidke korki ja otsikut kuivana ning pärast kasutamist pange kork peale.

Pakend: 40 g

Tootja esindaja
GlaxoSmithKline Eesti OÜ