Kin Hambahari Extra-soft

4.18

10 laos

Tootja:
Laboratorios Kin S.a.

EAN:
8436026215395
Tootekood:
24195

KIN hambahari
eriti pehmed harjased (extra-soft)

KIN eriti pehmete harjastega hambahari, võimaldab teostada täielikku suuhügieeni tundlike hammaste või väga õrnade ja veritsema kalduvate igemete korral.
Tänu väikesele harjapeale on sellel täielik juurdepääs kõikidele suupiirkondadele, eemaldades toidujäägid ning takistades hammastele ja igemetele biokile teket.
Kaasas on kate, mis kaitseb hambaharja pead mustuse eest ja hoiab seda õigetes hügieenitingimustes.
Nii pakend kui ka kork on 100% taaskasutatavad.
Valikus on erinevad värvid, et iga pereliige saaks hõlpsasti oma hambaharja eristada.

KIN eriti pehmete harjastega hambahari on näidustatud inimestele, kellel on hammaste tundlikkus või igemevaevused. Ebamugavustunde ja verejooksu vältimiseks harjamise ajal on soovitatav kasutada alati pehmet hambaharja. Vahetage hambahari uue vastu iga 3 kuu järel või varem, kui harjastel on kulumise märke. Asetage hambahari igemete kohale 45° nurga all. Hammaste pesemiseks soovitatakse Bass tehnikat s.t hambaharja liigutatakse lühikeste vibreerivate liigutustega edasi-tagasi 2-3 hambal korraga. Harjased on suunatud 45-kraadise nurga all poolviltu igemeääre ja hambakrooni vastu. Samaaegselt puhastavad harjased hästi hambapinda ja masseerivad igemeid. Puhastage harja põhjalikult pärast iga kasutamist ja laske sellel kuivada püstises asendis õhu käes.