Kin Hambahari Soft

4.10

11 laos

Tootja:
Laboratorios Kin S.a.

EAN:
8436026215357
Tootekood:
24205

KIN hambahari, pehmed harjased (soft)

Pehmete harjastega KIN hambahari sobib õrnade igemete korral. Tänu oma väiksemale harjapeale jõuab see ka raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse tagades nii maksimaalse tulemuse, et eemaldada toidujäägid ning vältida biokile teket hammastel ja igemetel.
KIN hambaharjal on kork, mis kaitseb harjapead mustuse eest ja hoiab seda õigetes hügieenitingimustes. Nii pakend kui ka kork on 100% taaskasutatavad. Valikus on erinevad värvid, et iga pereliige saaks hõlpsasti oma hambaharja eristada.

KIN pehmete harjastega hambahari on näidustatud inimestele, kellel on hammaste tundlikkus või igemevaevused. Vahetage hambahari uue vastu iga 3 kuu järel või varem, kui harjastel on kulumise märke. Asetage hambahari igemete kohale 45° nurga all. Hammaste pesemiseks soovitatakse Bass tehnikat s.t hambaharja liigutatakse lühikeste vibreerivate liigutustega edasi-tagasi 2-3 hambal korraga. Harjased on suunatud 45-kraadise nurga all poolviltu igemeääre ja hambakrooni vastu. Samaaegselt puhastavad harjased hästi hambapinda ja masseerivad igemeid. Puhastage harja põhjalikult pärast iga kasutamist ja laske sellel kuivada püstises asendis õhu käes.