-20%

Lv Desinfitseerimisvahend Pindadele 500ml Pihustipudel

8.27

3 laos

Tootja:
Berner Oy

EAN:
6414505023329
Tootekood:
23824

Desinfitseerimisvahend koduses majapidamises köögi ja vannitoa pindadele. Viimistleb puhastust, hävitab efektiivselt baktereid ja viiruseid. LV desinfitseerimisvahend on valmis alkoholilahus, mis hävitab efektiivselt ja kiirelt pindadelt bakterid, enamiku hallitusseeni, pärmseeni ja viiruseid, sealhulgas ka noroviirust. Keskkonnasõbralik toode, mis ei sisalda kloori, vesinikperoksiidi ja aurustub pindadelt kiiresti.

Koostis: ISOPROPYL ALCOHOL, ALCOHOL DENAT, AQUA

Kasutamine: Pihustada LV desinfitseerimisvahendit puhtale ja kuivale pinnale, jätta 2 minutiks mõjuma ja seejärel pühkida ära ühekordselt kasutatava rätikuga.

Kuna LV desinfitseerimisvahend ei ole mõeldud pindade pesemiseks, siis mitte kasutada toodet ilma vajaduseta. Kasutada ainult sellisel juhul kui on nakatumise oht. Noroviirusest põhjustatud epideemia korral on kasulik meeles pidada, et oluline on nii käte pesu kui pindade pesu ja desinfitseerimine ainult täiendab puhastust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pakendi ümbertöötlemiseks loputa pudelit külma veega, eralda pihusti pudelilt ja viska mõlemad plastikukogumise konteinerisse.

Tootja: Berner OY, Soome