Chemipharm Smell Net Valmislahus 500ml Pihusti

3.32

8 laos

Tootja:
Chemi Pharm As

EAN:
4742124009687
Tootekood:
24321

SMELL NET Valmislahus
Lõhna eemaldava toimega pesemis- ja desinfitseerimisvahend

SMELL NET Valmislahust võib kasutada ka uriini lõhna eemaldamiseks kohtadest, kus tavaline pesuvahend ei saa toimida. Näiteks on võimalik eemaldada ebameeldivat uriini lõhna ka pragudest, kuhu uriin on ammu imbunud ja kogunenud. Piisab SMELL NET Valmislahuse kokkupuutest probleemse kohaga kui toimub keemiline reaktsioon ja uriini lõhn kaob. Toimib ka kauaseisnud uriinile.
Toode on lõhnastatud ja peale kasutamist jääb ruumidesse piparmündi lõhn.

KASUTAMINE:
SMELL NET Valmislahusega pestakse ruume ja inventari (põrandad, seinad, dushiruumid, WC potid, liivakastid). Pinnad ei vaja veega üle loputamist (põrand ja WC). Soovi korral võib pinnad üle loputada (nt. loomade inventari ja riiete puhul). SMELL NET Valmislahus eemaldab ka uriinikivi. Toimeaeg 5 minutit.
SMELL NET Valmislahus on mõeldud veepesu taluvate pindade pesemiseks, desinfitseerimiseks ja uriini lõhna eemaldamiseks. Töödelda võib kõiki veepesu taluvaid pindu, kõikjal, kus on vajalik pesemine ja uriini vm. ebameeldiva lõhna eemaldamine: haiglates, sanatooriumites, hooldekodudes, lasteasutustes, saunades, basseini- ja veeprotseduuriruumides, veterinaarkliinikutes. Toode sobib kasutamiseks ka koduses majapidamises sanitaarruumide puhastamiseks (eemaldab uriinikivi) ning lemmikloomade uriini või muu ebameeldiva lõhna eemaldamiseks (nt. Kassiliivakastid jne.).

Toode vastab EN 13624 ja EN 13727 nõuetele

ETTEVAATUSABINÕUD:
Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga! Nahale või silma sattumisel pesta rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Kanda sobivaid kaitsekindaid.
P102: Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Sisaldab biotsiidi! Biotsiidi registreerimistunnistus nr 0035/05.

KOOSTIS: 100g toodet sisaldab kvaternaarsed ammooniumühendid (toimeaine) ≤ 0,05g, anorgaaniline hape ≤ 1g, korrosiooni inhibiitor, lõhnaaine.

PAKEND: 500ml pihustuspudel

Tootja: AS Chemi-Pharm, Tänassilma tee 11, Saku vald 76406, Eesti