Novalan Kreem 200g

11.06

17 laos

Tootja:
Orion Corporation
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
6432100001474
Tootekood:
20300

Baaskreem.

Niiskusesisaldus 50%.
Salvialusena ägedate ja krooniliste ekseemide puhul, nahahaiguste järelravis ja ravipausi ajal.
Normaalse,  kuiva ja ülitundliku (atoopilise) naha hoolduseks, küünarnukkide pehmendamiseks ja sagedasest nuuskamisest valusale ja punetavale nina ümbruse nahale.
Beebide nahahoolduseks, haudumuse vältimiseks.
Saadaval 30g, 100g ja 200g tuubides.
Koostis: Aqua, PEG-8, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Ceteth-20, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben.
“Naha tervis oleneb niiskustasakaalust ja võimest kaitsta organismi väliste mõjude eest. Selleks vajame naha kaitsekihti, mis koosneb sarvkestast, niiskust siduvatest ainetest (rasv) ja veest. Kui naha kaitsekiht ei ole tugev, on tulemuseks naha kuivamine, naha ärritus kuni dermatiidi või isegi naha põletikuni.
Paljud tegurid nagu näiteks pesemistavad, pärilik nahatüüp, aastaajad, kokkupuude kemikaalidega jne. võivad põhjustada kahjustusi naha kaitsekihis.
Naha muutuste puhul võib naha kaitsekihti tugevdada kasutades baaskreeme. Baaskreemid ei sisalda lõhnaaineid ja allergiarisk on selletõttu väga väike.
Baaskreeme kasutatakse nii terve naha kaitsmiseks kui ka võimalike nahaprobleemide ärahoidmiseks ja raviks, vahel ka arsti poolt määratud ravimsalvide salvipõhjana. Baaskreemid on valmistatud ravimitootjate poolt, seega on koostis võimalikult turvaline, et hoida ära naha ärritust ja ülitundlikust.”
Eero Lehmuskallio,
Naha- ja suguhaiguste ja töötervishoiu eriarst, Soome.