Aqualan Kreem 30g

3.49

14 laos

Tootja:
Orion Corporation
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
6432100001412
Tootekood:
20294

Glütserooli sisaldav baaskreem.

Niiskusesisaldus 60%.
Kuiva ja normaalse (näo) naha üldhoolduseks, ka kuivadele jalataldadele ja kandadele.
Sobib seebi asendajaks ja laste vanniveele lisamiseks naha liigse kuivamise vältimiseks. Beebi nahahoolduseks.
Sobib salvialusena subakuutsete ja nõrkade krooniliste ekseemide puhul, samuti lamatiste profülaktikaks lamavate haigete puhul.
Saadaval 30g, 100g ja 200g tuubides.
Koostis: Aqua, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben.
“Naha tervis oleneb niiskustasakaalust ja võimest kaitsta organismi väliste mõjude eest. Selleks vajame naha kaitsekihti, mis koosneb sarvkestast, niiskust siduvatest ainetest (rasv) ja veest. Kui naha kaitsekiht ei ole tugev, on tulemuseks naha kuivamine, naha ärritus kuni dermatiidi või isegi naha põletikuni.
Paljud tegurid nagu näiteks pesemistavad, pärilik nahatüüp, aastaajad, kokkupuude kemikaalidega jne. võivad põhjustada kahjustusi naha kaitsekihis.
Naha muutuste puhul võib naha kaitsekihti tugevdada kasutades baaskreeme. Baaskreemid ei sisalda lõhnaaineid ja allergiarisk on selletõttu väga väike.
Baaskreeme kasutatakse nii terve naha kaitsmiseks kui ka võimalike nahaprobleemide ärahoidmiseks ja raviks, vahel ka arsti poolt määratud ravimsalvide salvipõhjana. Baaskreemid on valmistatud ravimitootjate poolt, seega on koostis võimalikult turvaline, et hoida ära naha ärritust ja ülitundlikust.”
Eero Lehmuskallio,
Naha- ja suguhaiguste ja töötervishoiu eriarst, Soome.