Kiirtest Strep Alert Home Test N1

11.93

4 laos

Tootja:
Veda.lab
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
3700083460056
Tootekood:
24424

STREPA´LERT streptokokk A kiirtest enesetestimiseks
Meditsiiniseade

STREPA’LERT A on streptokokk A (A-grupi β-hemolüütilise streptokoki) määramiseks kurgunakkuse korral.
Testi tuleks kasutada juhul, kui sul või su lapsel on streptokoki infektsioonile iseloomulikud sümptomid, nt punane/turses kurk või mandlid, lihasvalu, peavalu, iiveldus, oksendamine või loidus. Kindlasti on põhjust kahtlustada streptokokk A bakterit juhul ,kui esineb farüngiit koos nahalööbega.

Selle kiirtesti abil on võimalik kindlaks teha, kas valusa kurgu põhjus on A-grupi streptokokk või mõni muu tekitaja (tavaliselt viirus), mis ei vaja antibiootikumravi. Kliinilise pildi või vaatluse abil ei ole sageli võimalik eristada viiruslikku infektsiooni bakteriaalsest. Kiirtest tehakse kurgukaape abil ja vastuse saab kätte juba 10 minutiga.

Kasutamine
Analüüsi tegemisega saad sa ise kenasti hakkama. Testi jaoks ei ole sul vaja verd võtta, vaid see tehakse kurgukaape abil. Sul tuleb väikese pakendis oleva spaatliga võtta kurgust ja suulaelt, mandlite ümbert ja mujalt, kus on punane, pisut kaabet. Seejärel jälgi kasutusjuhendis kirjas olevat instruktsiooni ja vii test lõpuni. Kasutusjuhendis on kirjas, kuidas testi tulemusi tõlgendada – kas kurgukaapes on streptokokk A jälgi või mitte.

Tootja: VEDALAB