Kiirtest Rotadeno-screen Home Test N1

13.24

4 laos

Tootja:
Veda.lab
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
3700083430172
Tootekood:
24427

Rotadeno-Screen kiirtest N1
ROTADENO-Screen® on immunodiagnostiline kiirtest rotaviiruse ja/või adenoviiruse immunoloogiliseks tuvastamiseks roojaproovist.
Nii rotaviirus kui ka adenoviirus on inimestel ühed peamised nakkusliku gastroentriidi ja sarnaste sündroomide põhjustajad, eriti lastel ning eakatel. Adenoviirust seostatakse peamiselt gastroentriidiga,kuid ka paljude teiste haigustega, nagu farüngiit, bronhiit või keratokonjunktiviit, kui see esineb hingamisteedes. Nende viiruste põhjustatud infektsioonid võivad väikestel lastel, eakatel ja immuunpuudulikkusega patsientidel kujuneda raskeks. Rotaviiruse ja adenoviiruse infektsioon levib lihtsalt kokkupuutel nakkustekitajatega saastunud esemete või roojaga saastunud pindadega. Iga-aastased epideemiad esinevad sügis- ja kevadperioodil, kuid mõnes geograafilises piirkonnas võivad epideemiad ka vähem hooajast sõltuda.Rotaviiruse ja adenoviiruse kiirtest

Kasutamine
Testseade koosneb plastkorpusest, mis sisaldab kaht reaktiivset riba, millest üks on rotaviiruse ja teine adenoviiruse testimiseks.Kummalgi on spetsiaalsed piirkonnad viiruse tuvastamiseks ja kontrollimiseks.

Tootja: VEDALAB