Kiirtest Pylori-screen Home Test N1

11.93

10 laos

Tootja:
Veda.lab
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
3700083417203
Tootekood:
24425

PYLORI-Screen helikobakteri kiirtest
Meditsiiniseade
Kiirtest Helicobacter pylori vastaste antikehade tuvastamiseks. See bakter on peasüüdlane kroonilise gastriidi tekkimisel, mis võib põhjustada haavandeid või vähki.

Test tasub teha siis, kui sul on korduvad valud või ebamugavustunne ülakõhus või kõrvetised (refluks). Helicobacter pylori levib käte, saastunud toidu ja vee jm kaudu ning seda bakterit võib esineda kuni 80% eestimaalastest. Helicobacter pylori, mis elab su mao või soolestiku epiteelis, võib esile kutsuda kroonilise gastriidi, mis võib põhjustada haavandeid või isegi vähki. Arvatakse, et 75% maovähi juhtumitest on põhjustatud Helicobacter pylori poolt. Kui selle bakteri olemasolu sinu organismis on tuvastatud, siis on arstil võimalik määrata sulle tõhus antibiootikumiravi.

Kasutamine:
Test on väga lihtne ja vastuse saad 10 minuti pärast. Loe kasutusjuhend enne testi tegemist hoolikalt läbi. Testikarbis oleva lantsetiga teed valutu torke nimetis- või keskmise sõrme küljele. Seejärel võtad pipetiga mõned tilgad verd, mille tilgutad testialuse vastavasse avasse. Peale seda lisad alusele 4 tilka spetsiaalset lahust ja 10 minuti pärast on vastus käes. Kui test näitab, et sinu veres on Helicobacter pylori antikehad, siis pöördu palun perearsti poole. Kui vastus on negatiivne ehk antikehi ei tuvastatud, kuid vaevused kestavad edasi, mine palun samuti arsti vastuvõtule.

Tootja: VEDALAB