Prurigyne Intiimkreem Ph5,5 30ml

14.08

50 laos

Tootja:
Sakura Italia Srl
Bränd:
-

EAN:
8055348700336
Tootekood:
23596

Intiimkreem PRURIGYNE 30 ml

PruriGyne häbemekreem on Aloe vera liposoomidel, teepuuõlil, südaseemnikul ja vitamiinil E põhinev füsioloogilise pH-ga kreem. Spetsiaalselt häbeme ja perianaalse piirkonna jaoks koostatud rahustav kreem. See sisaldab spetsiifilisi toimeaineid, mis leevendavad häbeme sügelust ja tugevdavad limaskesta barjääri funktsiooni, minimeerides ärrituste ohtu. Füsioloogilise pH-ga koostis: toetab häbe mikrofloorat ja on kohandatud kasutamiseks lapse häbemepiirkonnale.

Rahustava kreemi koostis on kohandatud spetsiaalselt suguelundite ja pärakupiirkonna jaoks. Kreemi toimeained võivad aidata vähendada suguorganite sügelust ja taastada naha kaitsefunktsiooni, vähendades ärritusriski miinimumini. Kreemi füsioloogiline pH hoiab suguelundite mikrofloorat. Sobib täiskasvanutele ja lastele alates sünnist.

Kasutamine: Kandke 3–4 korda päevas õhukese kihina nahale.

Koostis: Vesi, karbomeer, glütseriin, riisikliiõli rasvhapete polüglütserüül-3-estrid, dekaanhappe ja oktaanhappe segaglütseriidid, Aloe vera liposoomid, 4-terpineool, vitamiin E atsetaat, glükosaminoglükaanid, Cardiospermum Halicacabumi glükooliekstrakt, fenetüülalkohol, kaprülüülglükool, isoninaanhappe C16- ja C18-alkküülestrid, naatriumhüdroksiid, allergeenivaba lõhnaaine.

Hoiatused: Mitte kasutada peale märgitud kõlblikkusaja lõppu. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Suletuna jahedas ja kuivas kohas eemal valgusest ja soojusest. Mitte säilitada temperatuuril üle +30 C

Tootja: Sakura Italia Srl, Itaalia