Nyda Express Lahus Peatäidele Ja Tingudele 50ml

17.74

11 laos

Tootja:
Pohl Boskamp
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4029125117109
Tootekood:
24369

Nyda express lahus peatäidele ja tingudele 50ml
Täid peas? NYDA express aitab!
“Peatäid” – juba ainuüksi seda sõna kuuldes hakkab paljudel pea sügelema. Täinakkuse võib saada igaüks, sõltumata soost, vanusest, rikkusest või vaesusest. On olemas lahendus, kuidas ohutult ja efektiivselt nende tüütute parasiitidega võidelda.

NYDA express sisaldab silikoonõli dimetikooni, mis hävitab täi kõik kolm arenguastet – tingu, noortäi ja täi. Juustesse pihustatud dimetikoon tungib tänu oma füüsikalistele omadustele täi hingamissüsteemi, tõrjub sealt välja õhu ja lämmatab täi. Ühtlasi blokeerib dimetikoon ka tingude ehk täimunade hingeavad, takistades seeläbi muna koorumist ja arenemist peatäiks. Tänu sellisele toimemehhanismile ei ole ohtu, et täid NYDA express’iga kohaneksid ja ei hukkuks.
Uuringud on näidanud, et juba 5 minutit peale NYDA express’i juustesse kandmist olid 100% peatäisid surnud.
Täitõve all kannatavad eelkõige lapsed, kes on erinevate mürkide suhtes tunduvalt vastuvõtlikumad kui täiskasvanud. Seetõttu on ülioluline, et kasutatav täidevastane preparaat oleks ohutu. Uuringud kinnitavad, et NYDA express on inimesele ohutu ja hästi talutav. Kuna NYDA express ei sisalda kahjulikke putukamürke, puuduvad NYDA expressil spetsiifilised kõrvaltoimed.
NYDA express on pakendatud spreipakendisse, mistõttu on lahust kerge ja mugav juustesse kanda. Lisaks sisaldab NYDA express ka naha ja juuste hooldusvahendit jojobavaha, mis muudab hästi kammitavaks isegi pikad juuksed. Pakendis on kaasas ka spetsiaalne täikamm, mille abil eemaldada juustest lämbunud täid.
NYDA express sobib kasutamiseks igas vanuses ning seda võib kasutada ka raseduse ja imetamise ajal.

Kasutamine: NYDA expressi kasutatakse peatäide nakkuse (täitõbi) füüsikaliseks raviks. Kui NYDA espressi kasutatakse vastavalt juhistele, on see efektiivne ka tingude (täimunade) vastu.

1. Pihustage NYDA express’i lahust hoolikalt kuivadesse juustesse.
Pihustage NYDA express’i kuivadesse juustesse hoolikalt kogu pikkuses. NYDA express’i vajalik kogus sõltub juuste paksusest ja pikkusest. Veenduge, et juuksed on eriti hästi NYDA express’iga kaetud just peanaha lähedal ning kõrvade taga, kuna seal on täisid ja tingusid kõige rohkem. Jagage pikad ja tihedad juuksed salkudeks.
2. Masseerige NYDA express juustesse ja laske sel mõjuda 10 minutit.
Masseerige lahus korralikult sisse, kuni juuksed on täielikult lahusega niisutatud.
See tagab kõigi täide, noortäide ja täimunade (tingude) kontakti lahusega ning toode saab toimida optimaalse efektiivsusega.
Seepärast peate jätma NYDA express’i juustesse vähemalt 10 minutiks. Kohe pärast esimest NYDA express’i toimimisaja möödumist on nakkuse teistele edasiandmise oht kadunud.
3. 10 minuti pärast kammige hoolikalt juukseid täikammiga.
Pärast seda, kui NYDA express’i on hoitud peas vähemalt 10 minutit, võite juukseid hoolikalt täikammiga kammida, et eemaldada lämbunud täid. Selleks hoidke kammi nii, et kirjaga külg jääks pea poole. Jagage juuksed peas mitmeks osaks ning iga osa omakorda peenteks salkudeks. Kammige iga salk eraldi läbi, alustades peanahale nii lähedalt kui võimalik, st kammides juukseid juurtest kuni otsteni. Pöörake iga läbikammitud juuksesalk kõrvale ning puhastage kamm enne jätkamist paberrätikuga.
Tähtis: hoidke täikammi nii, et kirjaga külg jääks pea poole.
NYDA express hõlbustab kammimist, kuna sisaldab spetsiaalseid koostisosasid, mis muudavad isegi pikad ja paksud juuksed väga kergesti kammitavaks.
4. Peske välja tavalise poešampooniga.
Pärast kammimist saab NYDA express’i tavalise šampooniga juustest välja pesta. Kui pärast esimest pesu on juustesse jäänud lahuse jäägid, saab need kergesti eemaldada teise juuksepesuga.
5. Ravitulemuse kontroll.
Alati tuleb juuksed üle kontrollida 8–10 päeva möödumisel pärast ravi. Vajadusel tuleb kasutamist korrata nagu eespool kirjeldatud. Ravi NYDA express’iga on ohutu ja seda võib korrata nii tihti kui vajalik.

Koostisosad: dimetikoon (92%, suure ja väikese viskoossusega), keskmise ahelaga triglütseriidid, jojobavaha, lõhnaained

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
NYDA express on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.
NYDA express’i kasutades ärge laske lahusel sattuda silma ega limaskestadele (suhu ja ninna). Kui lahus satub kogemata silma, loputage silmi 10-15 minuti jooksul rohke veega. Ärrituse püsimisel pidage palun nõu oma arsti või apteekriga.
NYDA express’i ei tohi sisse hingata.
NYDA express võib reageerida teatud juuksehooldusvahendite või juuksevärvidega.
Kuna mõned koostisosad on kergesti süttivad, ei tohi NYDA express’i kasutada lahtise tule või kuumaallikate lähedal. Hoidke NYDA express’i eemal süüteallikatest ja ärge suitsetage ravi ajal.
NYDA express on õline lahus. Kui seda on kogemata valgunud või pihustunud mis tahes pinnale, esineb oht libastuda. Seetõttu tuleb määrdunud pindade puhastamiseks lahus kohe hoolikalt ära pühkida.

Säilitamistingimused:
Hoida temperatuuril kuni 25 °C. NYDA express’i ei tohi kasutada pärast kõlblikkusaega, mis on märgitud pakendil.

Pakend: Spreipakend, täikamm.

Tootja: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co. KG, Kieler Strasse 11, 25551 Hohenlockstedt, Saksamaa.