Värska Looduslik Mineraalvee Nina-ja Kurgusprei Tsilk 30ml

4.54

10 laos

Tootja:
Värska Vara Oü
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4748001011460
Tootekood:
23700

VÄRSKA LOODUSLIK MINERAALVEE NINA- JA KURGUSPREI „TSILK“
Värska mineraalveest nina- ja kurgusprei Tsilk sündis Värska kuurortravikeskuse koostööst Tartu Ülikooli teadlastega (Enn Karro, Ain Raal, Uno Mäeorg), kes otsisid vastust küsimusele: Kuidas teha inimestele lihtsasti kättesaadavaks aastakümnete jooksul oma tõhusust ülemistele hingamisteedele tõestanud Värska kuurordi kange ravimineraalvesi?
Nina- ja kurgusprei uuringu tulemus ületas kõik ootused. Erinevalt mere- või ookeanivee baasil toodetavatest spreidest sisaldab Tsilga lahus algupäraselt kõiki väärtuslikke mineraale ja mikroelemente (B, Fe, Mn, Li, Sr, Ba) juba optimaalses koguses, see ei vaja lahjendamist ega säilitusaineid. Värska nr. 6 puurkaevust 595 meetri sügavuselt voolavale looduslikule mineraalveele puudub inimtekkeline keskkonnamõju, sest vesi on maapõue sügavustes puutumatuna püsinud juba aastatuhandeid.
Lahuse soolasisaldus on natuke kõrgem keha loomulikust (0,9%-ne NaCl lahus) soolatasemest.
Soolane mineraalvesi leevendab ninakinnisust, puhastades samal ajal ninaõõnt liigsest limast ja aitab seda kaitsta nakkuste eest. Leevendust saab kurguärrituse ja kurgukuivuse korral.
Tsilk ei sisalda tööstuslikke raviaineid ja seetõttu pole sellel kahjulikke kõrvalmõjusid ja seda võib kasutada pikema aja jooksul ning sobib väga hästi erinevate ärrituste leevendamiseks ninas ja kurgus sh allergiast põhjustatud sügeluse leevendamiseks aastaringselt. 100% looduslik maapõuevesi