Wortie Cool Regular Age 4+ 50ml

26.90

2 laos

Tootja:
Youmedical
Bränd:
-

EAN:
8718053572185
Tootekood:
19440
Mis on Wortie ja milleks seda kasutatakse?
Wortie on arstide poolt kasutatavale krüoteraapiameetodile sarnane kergesti kasutatav külmutusraviseade soolatüügaste ja konnasilmade eemaldamiseks.
Soolatüükad tekivad sageli sõrmedele või käeseljale ning põlvede ja küünarliigeste sirutuspindadele. Tavaline soolatüügas on äratuntav selle lillkapsasarnase pinna järgi. Väga nakkav tüükaviirus võib inimeselt inimesele levida otsesel kokkupuutel nakatunud kehapinnaga.
Konnasilmad on soolatüügastega sarnased, kuid tekivad ainult talla alla või varvaste alla. Need on tavaliselt valulikud ja näevad sageli välja kui valged naharõngad, mille keskel on mustad täpid. Ka konnasilmad on nakkavad ja viirus võib ühelt inimeselt teisele levida kokkupuutel märja pinnaga, näiteks põrandaga.
Kuidas Wortie toimib?
Wortie külmutab tänu oma ainulaadsele täppisotsikule soolatüüka või konnasilma kuni selle tuumani. Wortie külmutusotsiku ümmargune kuju võimaldab täpset kontakti ainult soolatüüka või konnasilmaga, vältides seega kokkupuudet ümbritseva terve nahaga ja vähendades külmutamisaegset valu.
Krüoteraapiaseadmete kasutamisel soolatüügaste või konnasilmade eemaldamisel võib töödeldav ala muutuda ajutiselt valgeks. Pärast külmutatud ala sulamist muutub see punaseks. Töödeldava soolatüüka või konnasilma alla võib külmutamisprotsessi tulemusena tekkida vill.
Soolatüügas või konnasilm hakkab järgneva 10 kuni 14 päeva jooksul järkjärgult taanduma või eemaldub ning selle alt tuleb välja terve nahk. Üks kasutamiskord peaks olema küllaldane soolatüüka või konnasilma edukaks eemaldamiseks. Kui vajalik on ka teine ravikord, siis oodake kahe korra vahel 14 päeva. Enne, kui reaktiveerite seadme selle kasutamiseks teisel tüükal või konnasilmal, laske metallotsal iga kasutuskorra vahel soojeneda toatemperatuurini. Mõnel juhul võib abi olla soolatüüka leotamisest soojas vees paar minutit enne Wortie kasutamist, et soodustada külmutusefekti mõjumist läbi soolatüüka peale tekkinud sarvestunud naha.
Miks Wortie?
Wortie´s kasutatakse patenteeritud tehnoloogiat, millega saadakse soolatüügaste ja konnasilmade kiire ja tõhus eemaldamine.
Wortie on kiire
Wortie kasutamisel ei ole vajalik seadme kokkupanek, mis tagab soolatüügaste ja konnasilmade kiire ja lihtsa eemaldamise. Wortie on kasutusvalmis vahetult pärast pakendist väljavõtmist. 
Wortie on ohutu
Wortie puhul mõjub külmutustoime läbi metallotsiku, mistõttu on võimalik külmutustoime tugevust reguleerida pealhoidmise aja jooksul konteinerile rakendatava jõu abil. Suurema jõu kasutamine tähendab suurema osa metallotsiku kokkupuudet nahaga, millega saadakse suurem külmutatav ala. Väikese jõu kasutamisel on kokkupuuteala minimaalne, võimaldades töödelda ka väiksemaid soolatüükaid ja konnasilmi. Kasutusaegse juhusliku aktiveerumise ennetamiseks liigub Wortie koonus automaatselt tagasi nullasendisse. Wortie on sobilik kasutamiseks ka lastel alates 4.eluaastast.
Hoiatus!
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Survestatud mahuti: kuumutamisel võib lõhkeda. Ärge torgake mahutit katki ega põletage seda ka pärast kasutamist. Hoidke eemal kuumusest, sädemetest, lahtisest leegist, kuumadest pindadest. Toote läheduses mitte suitsetada. Ärge pihustage lahtisele leegile ega muule tuleallikale. Ärge laske tootel kokku puutuda temperatuuriga üle 50oC. Kaitsta toodet päikesevalguse eest. Enne toote kasutamist lugege kindlasti läbi kaasasolev infoleht.
Tootja: Youmedical B.V., Amsterdam, Holland.