Magvit Go Lahus N8

19.06

3 laos

Tootja:
Richard Bittner Ag
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5400951991337
Tootekood:
24358

MAGVIT GO LAHUS N8
Toidulisand magusainetega.

Magneesiumil on oluline roll erinevates keha funktsioonides. Magvit GO`s sisalduv magneesium pärineb orgaanilisest ühendist ja on juba lahustunud olekus, mis muudab selle omastamise tavaliste tablettidega võrreldes lihtsamaks. Seetõttu toimib Magvit GO kiiresti ja tõhusalt. Lisaks on Magvit GO mugav kaasa võtta, kui olete liikvel ning see on meeldivalt apelsinimaitseline.
Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsele energiavahetusele. Magneesium aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning normaalsele lihaste talitusele.

Vitamiin B6 aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning normaalsele energiavahetusele.

Kasutamine:
Täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid: võtke 1 pudel päevas. Enne kasutamist loksutada. Tarbida koheselt pärast avamist.

Toitained päevases annuses                           % NRV*
Magneesium                              300 mg              80 %
Magneesiumtsitraadist         1830 mg
Vitamiin B6                                 1,4 mg               100%
*NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Koostisosad: Apelsinikontsentraat; magneesiumtsitraat; agaavisiirup; happesuse regulaator: piimhape; säilitusained: naatriumbensoaat ja kaaliumsorbaat; magusaine (sukraloos); apelsini lõhna- ja maitseaine (antioksüdant: alfa-tokoferool); püridoksiinvesinikkloriid.

Hoiatused:
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:
Hoida kuivas ja toatemperatuuril päikesevalguse eest kaitstult.

Netokogus: 244g

Turustaja: Richard Bittner AG, Reisnerstraβe 55-57, A-1030 Wien, Austria