Magnesium Diasp.extra Direkt Gran 400mg N20

13.88

12 laos

Tootja:
Protina Gmbh
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4260124360602
Tootekood:
20740

Magnesium-Diasporal 400 EXTRA direkt N20

Magusainega. Toidulisand, mis sobib kasutamiseks suurenenud magneesiumivajaduse korral.
Üks fooliumipakend sisaldab 400mg magneesiumi (magneesiumtsitraat koos magneesiumoksiidiga), mis vastab 107% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.
Magnesium-Diasporal 400 Extra direkt on apelsinimaitseline, suhkru-, laktoosi- ja gluteenivaba ning tarvitatav ilma vedelikuta, graanulid lahustuvad suus kohe pärast manustamist.
Magneesium on elutähtis makrobioelement, mida organism ise sünteesida ei saa ning seetõttu tuleb seda manustada toiduga. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle ja närvisüsteemi talitlusele. Suurem magneesiumivajadus on kasvueas noorukitel, aktiivselt spordiga tegelevatel inimestel, rasedatel ning eakatel, samuti vaimse ja füüsilise koormuse korral.
Kasutamine: ühe fooliumpakendi sisu sisse võtta üks kord päevas.
Maksimaalne ööpäevane annus sisaldab 400mg magneesiumi (107% NRV*).
*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.
Koostisosad: magusaine: sorbitool, magneesiumtsitraat (29%), magneesiumoksiid (26%), apelsinipulber (1%), toiduvärv: raudoksiid, paakumisvastane aine: rasvhapete kaltsiumisoolad, lõhna- ja maitseaine.
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Mitte kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Pakend: 20 fooliumpakendit a´2,2g
Netokogus: 44 g.
Tootja: Protina Pharm. GmbH, Saksamaa.