-32%

Kaltsium,magneesium,tsink,d Forte Tbl N30

Original price was: 8.77€.Current price is: 5.98€.

1 laos

Tootja:
Walmark
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
8596024009003
Tootekood:
15112

Toidulisand

Iseloomustus:Kaltsium, magneesium ja tsink on eluliseltvajalikud mineraalained, mis on asendamatud luude, hammaste, naha ja küüntetervisliku seisundi tagamisel. Kaltsium on luude ja hammaste struktuuri peamineehituslik element. Magneesium on asendamatu närvisusteemi ja lihaste, samuti kasüdamelihaste kaitsmisel. Tsink omab positiivset ilmet naha kvaliteedi, juusteja küünte struktuuri parandamisel ning immuunsüsteemi tugevdamisel. Preparaation rikastatud vitamiiniga D3, mis on hädavajalik kaltsiumi imendumiseks,soodustades luude mineralisatsiooni ning suurendades ja tugevdades luumassi.Suurenenud vajadus Kaltsimag Forte järele tekib kasvueas lastel, rasedatelnaistel ja rinnaga toitvatel emadel. Samuti tõuseb antud koostisainete koosmõjulnende omastamine organismi poolt ja tervendav mõju kogu organismile.

 Iga tablettsisaldab: kaal/1tbl       2 tbl                %RDA*

Kaltsium                 400,0mg        800,0mg         50-100

Magneesium            155,0mg        310,0mg         52-104

Tsink                      8,5mg            17,0mg           57-114

Vitamiin D3 (80 IU)   2,0μg             4,0 μg             40-80

(kolekaltsiferool 100 000 IU/g)

* % soovitatavast päevasest kogusest täiskasvanule

„–“ päevast annust pole määratud

 Koostis: kaltsiumkarbonaat, magneesiumoksiid, emulgaator(mikrokristalne tselluloos), paakumisvastane aine (ränidioksiid),niiskusesäilitaja (sorbitool), emulgaator (hüdroksüpropüülmetüültselluloos,hüdroksüpropüültselluloos), talk, puuvillaseemneõli, toiduvärv (titaandioksiid),paksendaja (karboksümetüültselluloos), tsinktsitraat, emulgaator(magneesiumstearaat), magneesiumglükonaat, tsinkglükonaat, happesuse regulaator(kaltsiumlaktaat), kolekaltsiferool. 

Toimed:

• ennetab kaltsiumivaegust

• aitab tugevdada luid ja hambaid

• tasakaalustab närvisusteemi tööd

• toetab südame- ja veresoonkonna normaalset tööd

• parandab naha seisundit ning soodustab haavade paranemist

• soodustab ainevahetust, juuste ja küünte kasvu

•soovitatav kasvueas lastele, vähenenud luumassigainimestele, eakatele, pikka aega lamavatele voodihaigetele, naistele raseduse, imetamiseja menopausi perioodil või peale günekoloogilisi operatsioone.

 Annustamine: 1-2 tabletti 1 kord päevas, alla 12-aastastelelastele 1 tablett päevas, soovitatavalt õhtuti enne magamaheitmist

 Hoiatus: Ei soovitata alla kolmeaastastelelastele! Mitte ületada päevast ettenähtud annust! Preparaat ei asenda täisväärtuslikkutoitu, ega tervislikke eluviise. Hoida toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatuskohas! Ei soovitata laktoositalumatusega inimestele.

 Parim enne lõppu:vt.pakendilt!

 Tootja: Walmark, a.s., Oldřichovice 44, 739 61Třinec, Tšehhi Vabariik, www.walmark.cz

Netokogus: 48,0 g (30tab)