Bio Ca+k+mg+zn+vit.d3 Pulber N28

14.96

Laost otsas

Tootja:
Gadot Biochemical Ltd
Kategooria:

EAN:
4779031620162
Tootekood:
23398

LUUDELE JA HAMMASTELE, NORMAALSELE VERERÕHULE, LIHASTELE, NÄRVISÜSTEEMILE, VÄSIMUSE VÄHENDAMISEKS, IMMUUNSÜSTEEMILE, NAHALE, JUUSTELE JA KÜÜNTELE.

Pulber ei sisalda keemilisi lisandeid. Koosneb 4 mineraalist, milleks on kaltsium, kaalium, magneesium ja tsink. Lisaks sisaldab vitamiini D3.
Kaltsium ja magneesium aitavad säilitada luude ja hammaste normaalset seisukorda, kaalium aitab säilitada normaalset vererõhku. Magneesium vähendab väsimustunnet, tsink on tähtis luude, naha, juuste ja küünte normaalse seisundi säilitamisel ja immuunsüsteemi tegevusele. Sobib rasedatele, rinnaga toitvatele emadele.

Kasutamine: Paki sisu puistata klaasitäie (200 ml) vee hulka, segada ja juua. Täiskasvanutele 1 klaasitäis, 6–12 aastastele lastele pool klaasitäit, 2–6 aastastele lastele 5 supilusikatäit päevas koos söögiga või pärast sööki. Pulbrit võib lisada toidule (puder, jogurt).

Koostis: kaltsiumtsitraat, kaaliumtsitraat, magneesiumtsitraat, tsinktsitraat, D3-vitamiin (kolekaltsiferool).

1 PAKK SISALDAB:             KOGUS      NRV*
KALTSIUMI                          520 MG     65 %
KAALIUMI                            200 MG     15 %
MAGNEESIUMI                   200 MG      53 %
TSINKI                                    15 MG    150 %
D3-VITAMIINI            5 ΜG (200 UI)   100 %

*NRV – Päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Tähelepanu: Hoida kuivas kohas temperatuuril mitte üle +25 kraadi. Kuna toode ei sisalda mingeid keemilisi lisandeid, on eriti tähtis hoida seda niiskuse eest. Kui pulber on kõvenenud, võib seda ikkagi tarvitada – mineraalide ja vitamiinide kvaliteet sellest ei muutu. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tähtis on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.

Prefiks «BIO» toidulisandi nimetuses tähendab bioloogilist omastamist ja biokeemilist olemust ega ole seotud ökoloogilise tootmisega.

Tootja: «GadоtВiochemical Ltd.», P.O.B. 10636, Haifa, Iisrael.