-18%

Meravita D3-vitamiin Sacha Inchi õlisprei 30ml 2000iu

7.98

2 laos

Tootja:
Medical Pharmacy Group As
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4744584015192
Tootekood:
23132

Toidulisand

D-vitamiin toetab immuunsüsteemi talitlust, aitab hoida luid, hambaid ja lihaseid tervena, soodustades kaltsiumi ja fosfori normaalset imendumist organismis.

Sacha Inchi külmpressitud, kuumtöötlemata virgin õli on pärit Peruust. Toiteväärtuse poolest üks parimaid seemneõlisid. Sacha Inchi ehk inkade mandliõli sisaldab ideaalses vahekorras oomega-3-6-9 taimseid rasvhappeid. Selle oomega rasvhapete sisaldus on kõrgem kui kalaõlis.

D3-vitamiini kontsentratsioon 1 pritsis on 2000 IU ehk 50 μg.

Õlisuspensioon mis lahustub seedetraktis täielikult.

• Suspensiooni pudelist suhu pihustamise teel manustamine võimaldab aine kiiremat imendumist organismis.
• Ei sisalda säilitusaineid, toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Kasutamine: enne kasutamist loksutada!

1 PUDEL KOGU PERELE!


Toidulisand on pakendatud kõrgtehnoloogilisse klaasi, mis kaitseb valgustundlikke koostisaineid ning säilitab toote värskuse. Klaas töötab nagu looduslik filter, blokeerides kogu nähtava valgusspektri v.a lilla. Toote lõppemisel taaskasuta pakendit maitseainete vms hoiustamiseks.

TOITUMISALANE
TEAVE
Päevane kogus% päevasest
võrdluskogusest 
Koostisosa(1
prits) sisaldab
(NRV) täiskasvanutele
D3-vitamiin50 μg (2000
IU)
1000%

Pihustada lapsed vanuses 1-10 a.: 1 pihustus päevas ja alates 11 a. vanusest ning täiskasvanud, imetavad emad, rasedad: 2 pihustust päevas.Koostisosad: Sacha Inchi (Plukenetia volubilis) seemnete ja viljade õli, kolekaltsiferool

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Et saada maksimaalne kasu ka Sacha Inchi õli kasulikest omadustest, on soovitatav täiendavalt lisaks kasutada Meravita Sacha Inchi õli.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Hoida kuivas, toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

Hoida kuivas, otsese päikesevalguse eest, toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas!