-17%

Kidsmed Beebide D3-vitamiin Pihus/400iu 15ml

Original price was: 12.09€.Current price is: 9.98€.

4 laos

Tootja:
Euroopa Liit
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4742023982050
Tootekood:
24272

Suukaudne D3 spreivitamiin 400IU
Toidulisand

Kidsmedi D3-vitamiin on lihtsasti kasutatav 100% looduslik toidulisand suusprei kujul. See sisaldab looduslikku D3-vitamiini vormi, mis on identne meie keha sünteesitava vitamiiniga ja millel on tõestatud suurepärane imendumine. Kidsmedi D3-vitamiin ei sisalda säilitusaineid või mistahes krampe põhjustavaid koostisosasid. See on sobilik vastsündinutele, lastele ning täiskasvanutele, kes eelistavad looduslikke toidulisandeid.

Suurepärane imendumisega. Luude, tervise ja immuunsüsteemi normaalsena hoidmiseks. Ei sisalda säilitusaineid. Ei tekita krampe, gaase, koolikuid. 100% looduslik, vegan.

Kasutamine: Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustage vedelik otse suhu. 1 pihustus = 400 IU. Imikute soovitatav päevane annus on 400 IU ehk üks pihustus. Lastel ja täiskasvanutel 2-3 pihustus päevas. Puhastage pihustipead peale igat kasutuskorda. Asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis.

Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all.

Tähelepanu: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Koostisosad: keskmise ahelaga triglütseriidid, D3-vitamiin (kolekaltsiferool).

Tootja: Toodetud kidsmed OÜ tellimusel. Info@kidsmed.ee Kadaka tee 133, Tallinn Eesti