Meravita Mälukapslid Kaps N30

10.35

4 laos

Tootja:
Medical Pharmacy Group As
Bränd:
-

EAN:
4744584014867
Tootekood:
22907

Bioaktiivne toidulisand vaimsete võimete – mälu, õppimisvõime ja keskendumise toetamiseks. Ajuprotsessid vajavad sujuvaks toimimiseks palju toitaineid. Täiskasvanu aju moodustab kehakaalust vaid 2%, kuid märkimisväärsed 20% energiast kuluvad ajutegevuse toimumiseks.

Mälukapslid sisaldavad looduslikke taimseid toimeaineid – Brahmi, lõvilakk-korallnarmik, kurkum, mustsõstar, piperiin kui ka vitamiine B6 ja B12. Loe aktiivainetest ja nende toimetest lähemalt allolevast lisainfost.

Heaks abivahendiks õpilastele, tudengitele ning teistele intensiivset vaimset tööd tegevatele inimestele. Soovitame toidulisandit tarvitada 4-6 nädalase kuurina.

Üks karp sisaldab 60 kapslit või 30 kapslit. Netokogus 41 g või 21 g.

Meravita kasutab HPMC (hüdroksüpropüülmetüültselluloos) kapsleid, mis on taimset päritolu ja ei sisalda sünteetilisi värv- ega lisaaineid.

Toitumisalane teavePäevane kogus (2 kapslit) sisaldab% päevasest
võrdluskogusest (NRV) täiskasvanule
Lõvilaka ekstrakt (Hericium erinaceus)500 mg*
Kurkum (Curcuma longa risoomidest)250 mg*
Brahmi ekstrakt (Bacopa monnieri)230 mg*
Külmkuivatatud mustsõstra jahu (Ribes nigrum)100 mg*
Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid)2,5 mg180%
Piperiin (Piper nigrum viljast)1,25 mg*
Vitamiin B12 (tsüanokobalamiin)7,5 μg300%

* Päevane võrdluskogus täiskasvanutele (NRV) ei ole määratud.

Koostisosad: Lõvilaka ekstrakt (Hericium erinaceus), kurkum (Curcuma longa risoomidest), Brahmi ekstrakt (Bacopa monnieri), külmkuivatatud mustsõstrajahu, tsüanokobalamiin, püridoksiinvesinikkloriid, piperiin (Piper nigrum viljast), kartulitärklis, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Soovituslik päevane kogus on 2 kapslit võetuna koos toiduga esimeses päeva pooles. Soovitatav kuuri pikkus on 4-6 nädalat. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toode ei ole sobilik alla 12-aastastele lastele, rasedatele ning rinnaga toitvatele emadele. Juhul kui esineb sapi-, kilpnäärme- ja neeruhaigusi, hüübimishäireid, diabeeti, astmat või immuunsüsteemi haigusi, tuleks enne toidulisandi kasutamist pidada nõu oma arstiga.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili!

Hoida kuivas, toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: AS Medical Pharmacy Group, Ülikooli 8, 51003, Tartu, Eesti.