Zovacor Kaps N30

13.88

Laost otsas

Tootja:
Euroopa Liit
Bränd:
-

EAN:
4744128012045
Tootekood:
22973

Zovacor on spetsiaalne toidulisand südame ja veresoonte tervise säilitamiseks.

Zovacor sisaldab Hiina kääritatud punase riisi (Monascus Purpureus) standardiseeritud ekstrakti. Zovacor punase riisi ekstrakt on looduslikult meetodil kääritatud ning eriti puhas – see on tsitriniinivaba. Tsitriniin on kääritamiseks kasutatavate osade pärmseente tüvede toksiline jääkprodukt.

Punase riisi ekstrakti põhiline toimeaine on monakoliin K, mis aitab hoida vere normaalset kolesterooli taset. Tervislik kolesteroolitase on tähtis, sest üleliigne kolesterool võib põhjustada veresoonte ahenemist ja kahjustada veresoonte tervist.

Hiina punast kääritatud riisi on kasutatud Hiina meditsiinis juba üle 2000 aasta.

Bioaktiivsed kompenendid 1 kapsel
Hiina kääritatud punase riisi ekstrakt (Monascus purpureus) / millest monakoliin K 333 mg / 10mg

Tsitriniinivaba Hiina punase riisi (Monascus purpureus) ekstrakt, želatiin (kapsli kest), paakumisvastased ained: tselluloos, kaltsiumvesinikfosfaat ja ränidioksiid; värvained: titaandioksiid, kollane raudoksiid, punane raudoksiid ja asorubiin.

Kasutamine
1 kapsel päevas õhtul söögi ajal või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Säilitamine
Säilitada toatemperatuuril.

Hoiatused
Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas! Mitte kasutada, kui Teil esineb kõrgenenud tundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa vastu. Raseduse ja lapse rinnaga toitmise puhul pidage nõu arstiga.

Toode on väljatöötatud Eestis. Toodetud Euroopa Liidus