Zovacor Forte Kaps N90

45.38

Laost otsas

Tootja:
Euroopa Liit
Bränd:
-

EAN:
4744128012069
Tootekood:
23478

Zovacor forte 90 kapslit. 

Toidulisand südamele ja veresoontele.

– Aitab säilitada normaalset kolesterooli ja vererõhu taset
– Hiina punase riisi ja oliivilehe standardiseeritud ekstraktid
– Tõestatud efektiivsus

Zovacor Forte on spetsiaalne toidulisand südame ja veresoonte tervise säilitamiseks Hiina punase riisi ja oliivilehe ekstraktidega.

Zovacor sisaldab Hiina kääritatud punase riisi (Monascus Purpureus) standardiseeritud ekstrakti, mis on looduslikult meetodil kääritatud ning eriti puhas – see on tsitriniinivaba.Tsitriniin on kääritamiseks kasutatavate osade pärmseente tüvede toksiline jääkprodukt.

Punase riisi ekstrakti põhiline toimeaine on monakoliin K, mis aitab hoida vere normaalset kolesterooli taset. Tervislik kolesteroolitase on tähtis, sest üleliigne kolesterool võib põhjustada veresoonte ahenemist ja kahjustada veresoonte tervist.

Standardiseeritud oliivilehe ekstrakt (oleuropeiin) aitab säilitada normaalset vererõhku ning kaitsta vere lipiide sh. halba kolesterooli (LDL-C) oksüdatiivse stressi eest. Verelipiidide sh. halva kolesterooli (LDL-C) oksüdatiivne stress võib soodustada kolesterooli naastude kujunemist veresoontes.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 kapsel päevas õhtul söögi ajal või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Sisaldus päevase annuse kohta
1 kapsel

Hiina kääritatud punase riisi (Monascus purpureus) standardiseeritud ekstrakt (3% monakoliin K) 333mg
– millest monakoliin K 10 mg
Oliivilehe (Olea europaea) standardiseeritudekstrakt ( 40% oleuropeiini ) / 20mg
– millest oleuropeiini10mg

Koostis: 
Hiina kääritatud punase riisi (Monascus purpureus) tsitriinivaba ekstrakt, želatiin, paakumisvastased ained: tselluloos ja kaltsiumvesinikfosfaat, oliivi lehtede (Olea Europea L.) ekstrakt, paakumisvastane aine ränidioksiid, värvained: titaandioksiid, kollane raudoksiid, punane raudoksiid ja asorubiin.

Hoiatused
Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas! Mitte kasutada, kui Teil esineb kõrgenenud tundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa vastu. Raseduse ja lapse rinnaga toitmise puhul pidage nõu arstiga.

Netokogus 90 kapslit

Toode on väljatöötatud Eestis. Toodetud Euroopa Liidus