Sideral Forte Int Kapslid N20

23.23

Laost otsas

Tootja:
Pharmanutra S.p.a.
Bränd:
-

EAN:
8033011160106
Tootekood:
24069

SiderAL Forte INT kaps N20
Toidulisand

Sideral© Forte on toidulisand, mis sisaldab sukrosoomset rauda (Sideral© r.m.) ja vitamiini C, mille manustamine on kasulik, kui neid on toidus ebapiisavalt või on organismi vajadus nende järele suurenenud.
Sideralis sisalduv raud on tehnoloogiliselt muudetud sukrosoomseks (Sideral© r.m.), tänu millele läbib raud mao muutumatul kujul ning imendub läbi soole limaskesta, vältides seega võimalikku mao ärritust.

Annustamine:
Võtke 1 kapsel päevas koos klaasitäie veega.

Sisaldus päevase annuse kohta:
Toitaine sisaldus 1 kapslis                 %NRV*
Raud                       30 mg                  214,3%*
Vitamiin C              70 mg                    87,5%*
*%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (Nutrient Reference Values)

Koostisosad:
Sideral© r.m. – sukrosoomne raud (raudpürofosfaat, preželatiniseeritud riisitärklis, rasvhapete sahharoosi estrid, päevalille letsitiin glükoosisiirupis, piimavalk, trikaltsiumfosfaat); toiduželatiin; mahuaine: mikrokristalne tselluloos; vitamiin C (L-askorbiinhape); paakumisvastane aine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, rasvhapete magneesiumsoolad, ränidioksiid (nano); toiduvärv: titaandioksiid.

Hoiatused
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ärge ületage päevast soovitatud annust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ja tervislikku elustiili.

Säilitada toatemperatuuril (kuni 25ºC). Vältida hoidmist küttekolde läheduses ja otsese päikesevalguse käes ning kontakti veega.

Netokogus 11,9 g (20 kapslit)

Tootja: PharmaNutra, Itaalia