Richter Ferrobio Tbl 18mg N40

25.74

1 laos

Tootja:
Gedeon Richter
Bränd:
-

EAN:
5997001309513
Tootekood:
22913

RICHTER FerroBio on leebetoimeline toidulisand juhul, kui tavapärane toitumine ei taga piisavat rauasisaldust. See tagab organismile täiendava rauakoguse.

Raud aitab kaasa punaste vererakkude ja hemoglobiini moodustumisele ning seega normaalsele hapnikutranspordile organismis.
Lisaks aitab raud kaasa energia ainevahetusele organismis. Raud aitab kaasa väsimuse vähenemisele. Piisav rauasisaldus organismis on vajalik hea tervise ja organismi heaolu tagamiseks.

RICHTER FerroBio sisaldab looduslikku heemset rauda ja raud (II) sulfaati. Maohappesus, toit ja jook ei mõjuta heemse raua imendumist.

Kasutamine:
1..2 tabletti RICHTER FerroBio’d ööpäevas, koos klaasitäie veega.
RICHTER FerroBio’d võib võtta nii kaua kui vajalik. Puudub maksimaalne kasutusaeg, mille jooksul seda kasutada tohib. Soovitatav on minimaalselt 3-kuuline kuur.

Sisaldus päevase annuse kohta:
Toiteväärtused / Tableti kohta / 100 g kohta / NRV* / % NRV
Raud / 18 mg / 2 g / 14 mg / 129%
Hemoglobiin / 519 mg / 57,67 g
Energia (kJ) / 8,8 / 978 Kj
Energia (kcal) / 2,1 / 234 kcal
Rasvad / 2,5 mg / 0,28 g
Süsivesikud / 0 / 0
Valgud / 519 mg / 57,67 g

* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- Nutritional Reference Value)

Koostis:
Raud 18mg
Hemoglobiin 519mg

Muud koostisosad: mikrokristalliline tselluloos, kahefaasiline kaltsiumfosfaatdihüdraat, polüvinüülpolüpürrolidoon, magneesiumstearaat, ränidioksiid, polüvinüülalkohol, talk, polüetüleenglükool, letsitiin (SOJA), hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüdekstroos, miglüool 810, punane raudoksiid, must raudoksiid, titaandioksiid, indigotiin.

Hoiatused
RICHTER FerroBio ei sisalda ravimeid ega hormoone ning on toodetud vastavalt ravimitööstuse kvaliteedi kontrolli nõuetele, mis on rangemad võrreldes toidulisandite tootmise nõuetega.
RICHTER FerroBio on toidulisand ja seda ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi asendajana.
See toode sisaldab rauda, mis võib üleannustamise korral olla kahjulik väikelastele. Hoida RICHTER FerroBio laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
RICHTER FerroBio sisaldab sojaletsitiini. Ärge kasutage seda toodet, kui te olete allergiline soja või selle toote mis tahes koostisosa suhtes.
Kui te märkate mingeid kõrvaltoimeid, rääkige sellest oma arstile või apteekrile. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Eksliku üleannustamise korral katkestage kasutamine ja võtke ühendust arstiga.

Säilitamine:
Hoida jahedas (15…25 °C), kuivas kohas. Hoida eemal kuumusest ja niiskusest. Mitte hoida vannitoas. Hoida laste ja lemmikloomade eest kättesaamatus kohas.
Toote kõlblikkusaeg on 36 kuud pärast tootmiskuupäeva. Ärge kasutage RICHTER FerroBio’d pärast blistril ja karbil märgitud kõlblikkusaja lõppu. Kõlblikkusaeg viitab kuu viimasele päevale.

Netokogus: 36G, 40 kapslit

Tootja: GlobiFer Intl., Belgia