Iconfit Omega 3,6,9 + Vitamiin E Kaps N90

8.97

7 laos

Tootja:
European Foods Oü
Bränd:

EAN:
4744130013634
Tootekood:
24288

ICONFIT Omega 3-6-9 (90 Kapslit)
Toidulisand

ICONFIT Omega 3, 6 & 9 rasvhapped koos E-vitamiiniga on toidulisand, mis aitab säilitada normaalset südame tervist, ajutegevust, nägemist ja tagab üldise heaolu.
Iga kapsel sisaldab segu Omega 3-6-9 õlidest (kalaõli, linaseemneõli, päevalilleseemneõli), mis on saadud rasvastest kaladest ja looduslikest seemneõlidest, mis sisaldavad EPA, ALA ja DHA, et toetada aju ja südame tööd ning toetada head nägemist. ALA, DHA ja EPA on kõige rohkem uuritud omega-3-rasvhapped. Kalaõli on puhas, saadud väikestest kaladest (anšoovised).
ICONFIT Omega 3-6-9 kapslid on täiendavalt rikastatud E-vitamiiniga, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Oksüdatiivne stress on tasakaalu puudumine vabade radikaalide ja antioksüdantide vahel organismis. Oksüdatiivsed stressorid, mis on kahjulikud tegurid, on ülekaalus. Vabad radikaalid võivad kahjustada kehas olevaid kudesid, aidates kaasa erinevate haiguste ja vananemisprotsesside tekkimisele.

Omega-3-rasvhapped mängivad olulist rolli inimese toitumises ja inimese füsioloogias. Inimese füsioloogias osalevad kolme liiki oomega-3-rasvhapped on α-linoleenhape (ALA), eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA). ALA leidub taimedes, DHA ja EPA aga vetikates ja kalades. EPA ja DHA aitavad kaasa südame normaalsele talitlusele. Kasulik mõju avaldub, kui tarbida 250 mg EPA ja DHA-d päevas. DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja nägemist. Kasulik mõju avaldub 250 mg DHA tarbimisel päevas.
Omega-6 kuulub mitmeküllastumata rasvhapete perekonda, mis osalevad paljude hormoonide tootmises. Omega 6 rasvhapped on asendamatud, seega peame neid oma toidust saama. Omega-6-rasvhapete toiduallikad on lisaks veel linnuliha, munad, pähklid, kooritud seesamiseemned, täisteraleib.
Omega-9 rasvhappeid ei liigitata asendamatuteks rasvhapeteks (EFA). Seda seetõttu, et inimorganism suudab neid toota küllastumata rasvadest. Mõned oomega-9 rasvhapped on loomsete rasvade ja taimeõlide tavalised komponendid. Omega 3-6-9 rasvhappeid saame kätte ka toidust, kuid oluline on kõikide rasvhapete omavaheline tasakaal, seetõttu on soovitatav tarbida neid toidulisandina.

Mis juhtub, kui organism ei saa piisavalt rasvhappeid?
Võivad tekkida veresoonkonna haigused, allergiad, liigesepõletikud, viljatusprobleemid, ülekaalulisus, diabeet, väsimus, kuiv nahk, depressioon, ärevus ja mäluprobleemid.

ICONFITi kapslid ei sisalda kunstlikke lisandeid, kemikaale, säilitusaineid ega värvaineid ning on GMO-vabad.

KUIDAS KASUTADA: 1 pehmekapsel päevas koos toiduga.

HOIATUSED: Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Ärge ületage soovitatud annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Konsulteerige oma arstiga kui te võtate ravimeid, olete rase või toidate last rinnaga. Hoida originaalpakendis toatemperatuuril 5-25 °C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

KOOSTISOSAD: Kalaõli , kapslikest (veise želatiin, glütserool, vesi), linaseemneõli, päevalilleseemneõli, E-vitamiin (D, L-α-tokoferüülatsetaat) Kogus: 90 pehmekapslit

PÄEVANE ANNUS:                                      1 pehmekapsel                %NRV* / % RMV*
Oomega 3-6-9 õlide segu(kalaõli,
linaseemneõli, päevalilleseemneõli).            990 mg                                       –
Sealhulgas: Omega 3-6-9 rasvhappeid                                                             –
Omega 3                                                              270mg                                      –
Mis sisaldab:
… EPA (eikosapentaeenhape)                           72 mg                                      –
…DHA (dokosaheksaeenhape)                         48 mg                                      –
…ALA (alfa-linoleenhape)                                150 mg                                      –
Omega 6 (linoolhape)                                      181 mg                                      –
Omega 9 (oleiinhape)                                     43,5 mg                                      –
E-vitamiin (D, L-α-tokoferüülatsetaat)           6,7 mg                                    56%

Toodetud Eestis