Cardiopill Arterio Kaps N30

13.89

5 laos

Tootja:
Pamex Pharmaceuticals
Bränd:
-

EAN:
4260312160885
Tootekood:
23378

Cardiopill Arterio

Toidulisand vitamiin K ja Maroko oliivipuu ekstraktiga
Kasulik mõju veresoonkonnale
Maroko oliivipuu ekstrakt saadakse oliivipuu lehtede, viljade ja okste füüsikalise ekstraheerimise teel ilma lisaainete või lahustite kasutamiseta.
Ekstrakt sisaldab rikkalikult antioksüdantsete omadustega fenoolseid ühendeid (hüdroksütürosool, türosool, eoluropeiin, flavonoidid, kohvhape ja kaneelhape).
Maroko oliivipuid kasvatatakse kuumas ja kuivas kõrbekeskkonnas, mistõttu need sisaldavad suuremas koguses polüfenoole. Oliiviõlis sisalduvad polüfenoolid aitavad kaitsta vere lipiide oksüdatiivse stressi eest. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 20 g oliiviõli.
Vitamiin K aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja tervete luude säilitamisele. Tootes sisalduv vitamiin K2 (menakinoo-7) on bioaktiivne vorm, mis ületab teisi K2 vorme parema biosaadavuse, pikema poolestusaja ja väiksema annustamisvajaduse poolest. Kõrge kaltsiumisisaldus veres võib põhjustada veresoonte lupjumist. Vitamiin K2 vahendab kehas kaltsiumi jaotumist ja kasutamist ning suunab kaltsiumi arterite asemel luudesse.
Kasutamine: Üks kapsel päevas koos veega sisse võtta.
Sisaldus päevases
annuses
1 kapsel% NRV*
Oliivipuu ekstrakt, mis sisaldab
polüfenoole
500 mg**
sellest hüdroksütürosooli50 mg**
Vitamiin K75 mcg100%

* päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel
** EL soovitus puudub
Koostisosad: Oliivipuu (Olea europaea L.) ekstrakt DER 3-5:1 standardiseeritud 10% hüdroksütürosoolile, täiteaine mikrokristalne tselluloos, želatiin, vitamiin K (menakinoon-7), paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisoolad, paakumisvastane aine ränidioksiid, toiduvärvid: titaandioksiid, kollane raudoksiid, indigotiin.
Mitte kasutada allergia korral toote koostisosade suhtes. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana.
Säilitamine: hoida kuivas kohas toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.
Netokogus: 22,60 g 30 kapslit
Toodetud Saksamaal