Paira Parene Sleep Formula 4in1 Tbl N60 Purk

16.76

12 laos

Tootja:
United Kingdom
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4745090940756
Tootekood:
24270

Parene. SLEEP FORMULA 4in1 tabl. N60
Toidulisand

Palderjanijuurte kuivekstrakt aitab kaasa lõõgastumisele, uinumisele ja heale unele. Toetab mentaalset heaolu pinge ja stressi korral. Aitab rahuneda ärrituvuse puhul.
Magneesium ja vitamiin B₆ aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle.
Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut).

Kasutamine: uinumise soodustamiseks 1 tablett 1 tund enne magamaminekut vähese hulga vedelikuga sisse võtta. Rahustava vahendina 1 tablett päevas.

Päevane annus üks tablett sisaldab:
1,9 mg melatoniini
200 mg palderjani (Valeriana officinalis) juurte kuivekstrakti
150 mg magneesiumit (magneesiumoksiid) (40% NRV*)
5 mg B₆ -vitamiini (357% NRV*)
*NRV -% päevasest võrdluskogus täiskasvanutel.

Koostisosad: magneesiumoksiid, paksendaja mikrokristalne tselluloos, palderjani juurte kuivekstrakt (4:1), paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid, stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, püridoksiinvesinikkloriid, melatoniin.

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: kuivas, valguse eest kaitstult, temperatuuril mitte üle +25C.

Netokogus: 60g (60 tabletti).

Toodetud: Suurbritannias.