Iconfit Digestive Enzymes Kaps N60

17.69

7 laos

Tootja:
European Foods Oü
Bränd:
Kategooria:

EAN:
4744130014266
Tootekood:
24287

ICONFIT Digestive Enzymes (60 kapslit)
Toidulisand

Toetage oma seedimist loomulikul teel.

ICONFIT DIGESTIVE ENZYMES on kvaliteetne toidulisand, mis on loodud toetama seedimist ja toitainete imendumist. See sisaldab unikaalset DigeZyme® patenteeritud segu viiest spetsiifilisest ensüümist: α-amülaas, proteaas, lipaas, tsellulaas ja laktaas. Lisaks on see rikastatud bromelaiiniga, ananassist saadud loodusliku seedeensüümiga.
See võimas kombinatsioon aitab lagundada mitmesuguseid toidukomponente, sealhulgas süsivesikuid, valke, rasvu, tselluloosi ja laktoosi, edendades tervislikku seedimist ja leevendades seedeprobleemidega seotud ebamugavustunnet.

α-amülaas, proteaas, lipaas, tsellulaas ja laktaas: Need ensüümid töötavad koos, et tõhusalt lagundada erinevat tüüpi makrotoitaineid, tagades optimaalse seedimise.
Parandatud toitainete imendumine: Aitab parandada toiteväärtust toidust, toetades üldist tervist ja elujõudu.
Seedimise parandamine: Kui teil esineb aeg-ajalt seedimisega seotud ebamugavusi: puhitus, gaasid, võivad ICONFIT seedeensüümid pakkuda leevendust. Hoolikalt valitud ensüümid ja bromelaiin aitavad leevendada levinud seedeprobleeme, võimaldades teil oma lemmiktoite nautida ilma ebamugavustundeta.
Lai toidu ühilduvus: Olgu teie dieet süsivesikute-, valkude-, rasvade- või kiudainerikas, saavad ICONFIT seedeensüümid aidata paljude erinevate toitude seedimisel. Tärkliserikastest toitudest valgurohkete söökideni.

α-Amülaas on ensüüm, mis mängib olulist rolli süsivesikute seedimisel. See lagundab keerulised tärklisemolekulid väiksemateks osadeks – maltoos ja glükoos.
Proteaas on võtmeensüüm, mis vastutab valkude seedimise eest. See lagundab valgud väiksemateks peptiidideks ja aminohapeteks, mida keha saab kergemini omastada ja kasutada. Proteaasi lisandina kasutades saate toetada valgurikaste toitude seedimist, tagades optimaalse toitainete imendumise ning aidates kaasa lihaste taastumisele ja kasvule.
Lipaas on oluline ensüüm, mis osaleb toidurasvade seedimises. See lagundab rasvad rasvhapeteks ja glütseriiniks, võimaldades nende imendumist soolestikus. Lipaasi lisamisega saate toetada toidurasvade seedimist ja kasutamist, edendades tervislikku lipiidiprofiili ja üldist seedimise heaolu.
Tsellulaas on ensüüm, mis on suunatud tselluloosile, komplekssele süsivesikule, mida leidub taimede rakuseintes. Inimesel puudub võime toota tsellulaasi looduslikult, mis raskendab kiudainerikaste toiduainete täielikku seedimist. Tsellulaasi lisamisega saate suurendada tselluloosi lagundamist, parandada seedimist ja vähendada kiudainerikka toidu tarbimisega seotud tavalisi ebamugavusi.
Laktaas on ensüüm, mis spetsiaalselt lagundab laktoosi, piimatoodetes leiduvat suhkrut. Paljud inimesed kogevad laktoositalumatust, seisundit, mida iseloomustab laktoosi ebapiisav seedimine. Laktaasi lisandina saate toetada laktoosi seedimist.

KOOSTISOSAD: DigeZyme® ensüümikompleks (amülaas, proteaas, laktaas, lipaas, tsellulaas), bromelaiin ananassi (Ananas Comosus) viljadest, riisijahu, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

PÄEVANE ANNUS SISALDAB:        3 kapslit (ensüümide aktiivsus*)
Amülaas                                                        18 000 DU
Proteaas                                                           4500 PC
Laktaas                                                           3000 ALU
Lipaas                                                                 150 FIP
Tsellulaas                                                          825 CU
Bromelaiin                                                   1250 GDU

*Ensüümide aktiivsus on mõõdetud ja väljendatud ühikutes vastavalt riiklikele standarditele (FCC) taimeensüümide jaoks.

KUIDAS KASUTADA: Võta 3 kapslit päevas enne sööki koos klaasi veega.

HOIATUS: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5°C kuni 25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

60 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 30 g. DigeZyme® on Sabinsa registreeritud kaubamärk.

Toodetud Eestis