-22%

Catidral Pulber N20

11.99

2 laos

Tootja:
Pharma Line S.r.l.
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
8058265960074
Tootekood:
23597

Catidral ekstemporaalse suukaudse suspensiooni pulbri kotikesed N20
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud meditsiiniseade
Pakendis 3g diosmektiiti + elektrolüüdid

Ägeda ja kroonilise kõhulahtisuse ja seedetrakti häiretega kaasnevate valulike sümptomite suukaudne ravi. Catidral on näidustatud kiiritusravist ja keemiaravist tingitud kõhulahtisuse profülaktikaks.

Üks Catidral’i kotike sisaldab diosmektiiti ja elektrolüüte. Diosmektiit on omamoodi looduslik savi, mida iseloomustab väga õhukeste üksteise peal olevate ribade kristallstruktuur, mis annab sellele suure imendumisvõime, võimaldades diosmektiidil suurendada vedeliku mahtu soolevalendikus ja suurendada seeläbi eritumise järjepidevust ja aeglustada väljaheite sagedust. Nii võib Catidral tänu toote tasakaalustatud elektrolüütide sisaldusele vähendada ka kõhulahtisusest tingitud dehüdratsiooni riski ja aidata hüdrosaliini tasakaalu normaliseeruda. Diosmektiidi suur imendumisvõime võimaldab Catidral’il seonduda ka sooleseina katva limaskesta glükoproteiinidega, muutes nende füüsikalisi omadusi ja tekitades kaitsva geeli, mis kaitseb hapete ja magu kahjustavate ainete liigse eritumise eest.

Üks kotike pulbrit sisaldab 3 g diosmektiiti, 0,263 g naatriumkloriidi, 0,0373 g kaaliumkloriidi, 0,162 g veevaba trikaaliumtsitraati, 0,147 g trinaatriumtsitraati, 1,982 g glükooai (veevaba desktroos). Abiained: vanilliin, naatrium, sahhariin, ränidioksiid, koore maitseaine, vanilje maitseaine; värvaine: beeta-karoteen.

Kasutamine: Esimesed 3 päeva:
> 2-aastased lapsed: kuni 4 kotikest päevas
Täiskasvanud: kuni 6 kotikest päevas.
Seejärel jätkata poole võrra vähendatud annusega kuni kõhulahtisuse täieliku kadumiseni.

Hoiatused:
Diosmektiidi suur imendumisvõime võib häirida teatud suukaudselt manustatavate ravimite imendumist seedetraktist. Teisi suukaudselt manustatavad ravimeid tuleb seetõttu võtta Catidral’i manustamiskordadest eraldi. Catidral’i ei tohiks võtta kõhukinnisuse käes kannatavad inimesed. Need, kes põevad diabeeti või järgivad kindlat dieeti, peavad meeles pidama, et Catidral sisaldab suhkruid. Kui te võtate ravimeid, pidage enne toote kasutamist nõu oma arstiga. Raseduse ja imetamise ajal pidage enne toote kasutamist nõu oma arstiga.

Säilitamine: Catidral’i kõblikkusaeg on 36 kuud ja seda ei tohi pärast pakendil märgitud kõlblikkusaega kasutada. Catidral’i tuleb hoida toatemperatuuril ja kaitsta otsese päikesevalguse, kuumusallikate, niiskuse ja veega kokkupuute eest. Kõlblikkusaeg kehtib kahjustamata ja õigel viisil säilitatud tootele

Netokogus: 112g

Tootja: Pharma Line S.r.l., Via Bertani 2 – 20154 Milano, Itaalia