Uroforte Tbl N10

11.24

12 laos

Tootja:
Kwizda Pharma Gmbh
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
9003455982021
Tootekood:
18954

UroForte – põievaevustele
10 tabletti
Naisele, kes on väsinud põiepõletikest.

UroForte (jõhvikaekstrakt, C ja E vitamin) takistab bakterite kinnitumist kuseteede limaskestale ja säilitab kuseteede normaalse tervise.
UroForte on toidulisand jõhvikaekstrakti ning vitamiinidega C ja E.
Meie külmas ja niiskes kliimas on põiepõletik sage haigus, millega on hädas paljud naised.
Põiepõletik muudab elu põrguks – sage ja valulik urineerimine, valud põie piirkonnas – seda ebameeldivat tunnet on kogenud pea iga teine naine.
Üks väike mari võib sellistel puhkudel ennetavalt mõjuda. Uuringud on näidanud, et suureviljalise jõhvika (Vaccinium macrocarpon) koostises olevad ained aitavad kuseteedel tervena püsida.
Jõhvikates leiduvatel erilistel koostisainetel, proantotsüanidiinidel (PAC-idel) on võime takistada põletikku põhjustavate bakterite kinnitumist põieseinale. Bakterid ei haaku põieseinaga ja nad uhutakse uriiniga kehast välja. See omakorda hoiabki ära põletike teket.
Teaduslikult on tõestatud, et jõhvikate positiivne mõju organismile algab alles siis, kui tarbida 36 mg PAC-e päevas.
Igapäevane jõhvikate tarbimine põie tervise säilitamiseks on praktilises elus keeruline, kuna PAC-ide kogust värsketes jõhvikates, jõhvikamahlas või kuivatatud marjades on võimatu kindlaks määrata. Seepärast on soovitav kasutada preparaati UroForte, kus PAC-ide kogus on kontrollitud.

Tänu jõhvikaekstrakti erilisele kontsentreerimismeetodile sisaldab UroForte üks annus 36 mg PAC-e. Selline kogus aitabki säilitada kuseteede normaalse tervise.

Koostis                                               Päevane tablett     NRV*
Jõhvikaekstrakt,                                        120 mg
vastab proantotsüanidiinidele (PAC)      36 mg              –
Vitamiin C                                                    50 mg            63%
Vitamiin E                                               8 mg α-TE           67%
*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanule

Koostisosad: Jõhvikaekstrakt, tärklis, emulgaator mikrokristalne tselluloos, L- askorbiinhape, paksendaja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, D, L-α-tokoferüülatsetaat, paakumisvastane aine talk, stabilisaator polüdekstroos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, maltodekstriin, kookosõli, toiduvärvid karmiin, titaandioksiid, punane raudoksiid ja must raudoksiid.

Kasutamine
1 tablett päevas, söögi ajal koos vedelikuga sisse võtta.

Hoiatused
Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Kwizda Pharma GmbH.
Toodetud Euroopa Liidus.