Terrapoint Rotklee Plus Caps N30

17.30

10 laos

Tootja:
Terrapoint
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
9017587401138
Tootekood:
16801

TerraPoint Rotklee plus kapslid N30
Toidulisand

Kasutatakse klimakteeriliste vaevuste korral

Üleminekueaga seotud terviseprobleemide põhjuseks on östrogeenide taseme langus organismis. Taimsed isoflavoonid on bioloogilise aktiivsuse poolest lähedased inimese östrogeenidele, mille normaalne tase tagab naise hea enesetunde ja tervise ka üleminekueas. Kõige tuntum isoflavoonide allikas on soja, kuid veelgi rikkalikumalt sisaldab isoflavoone aasristik. Aasristiku ja soja ekstrakte kasutatakse üleminekuea vaevuste korral. Rotklee plus sobib naistele, kes soovivad unustada üleminekuea mured ja tunda end elurõõmsamana. Pantoteenhape aitab kaasa steroidhormoonide normaalsele sünteesile ja ainevahetusele. Pantoteenhape ja vitamiin B6 aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
Toimib antioksüdandina
Tugevdab organismi kaitsesüsteeme
Aasristik ja soja aitavad leevendada üleminekuaastate vaevusi, aitavad organismil omastada kaltsiumi, tugevdavad organismi kaitsesüsteeme, toimivad antioksüdandina.

Kasutamine: 1 kapsel 1 kord päevas koos vedelikuga. Soovitav kasutada korrapäraselt pikema aja vältel.

1 kapsel (päevane annus) sisaldab: 120 mg sojaoa ekstrakti, 30 mg aasristiku (Trifolium pratense) ekstrakti. Kokku 60 mg isoflavoone (48 mg sojaoast ja 12 mg aasristikust), 6mg pantoteenhapet (NRV* 100%), 1,4mg vitamiini B6 (NRV* 100%)
*NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanul.

Koostisosad: sojaoa ekstrakt*, mahuaine mikrokristalne tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kate), aasristiku (Trifolium pratense) ekstrakti, D-kaltsiumpantotenaat, keskmise ahelaga triglütseriidid kookospähkliõlist, püridoksiinvesinikkloriid.
* GMO vaba

Netokogus: 8,8 g (30 kapslit)

Tootja: TerraPoint Handels gmbH, Austria