Now Tsink 50mg Tbl N100

9.57

41 laos

Tootja:
Now Foods
Bränd:

EAN:
733739015204
Tootekood:
23433

Tsink 50 mg
Pakendis 100 tabletti
Toidulisand
Toote kood 1520

Tsink on mineraalaine, mis osaleb paljudes bioloogilistes protsessides ning tagab sadade erinevate ensüümide funktsionaalsuse. Eriti oluline roll on tsingil kasvufaasis, aga see on vajalik ka hilisema täisväärtusliku elu tagamisel. Organism vajab tsinki immuunsüsteemi toimimiseks, haavade paranemiseks, vere hüübimiseks ja kilpnäärme funktsioonide tagamiseks. Üks viiendik organismis olevast tsingist leidub nahas ja see on kaasatud kudede uuendamise protsessi. Tsink mõjutab närvi-, immuun- ja reproduktiivse süsteemi tervist, samuti maitsemeelt, lõhnataju ja nägemist.

Soovitatav annustamine: Üks tablett üks kord päevas koos toiduga.

Serveeringu suurus: 1 tablett
Serveeringuid purgis: 100

Päevane annus sisaldab           Kogus 1 tabletis        Päevase koguse % NRV
Tsink (tsinkglükonaadist)                 50 mg                                 500%

Koostisosad: tsinkglükonaat, mikrokristalne tselluloos (E460), magneesiumstearaat (taimne allikas)(E470), ränidioksiid (E551), taimne kate.

Tootmisel ei ole kasutatud nisu, gluteeni, sojat, piima, mune, kala, koorikloomi ega pähkleid. Toodetud GMP tingimustel.

Hoiatused: Ainult täiskasvanutele. Toode ei ole mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Kasutada ainult vajadusel. Mitte kasutada kui olete rase või toidate last rinnaga. Konsulteerida arstiga kui võtate ravimeid või teil on mõni haiguslik seisund. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Oluline on harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote värvus võib varieeruda.

Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Parim enne …lõppu ja partii nr vaata pakendilt

Tootja: NOW Foods, USA
Maaletooja: Pharmac MS OÜ, Riia mnt 17, Pärnu 80019, 4471672