Hair Gro Kaps N60

33.05

Laost otsas

Tootja:
NEWNOR
Bränd:
-

EAN:
5021807459698
Tootekood:
22739

HAIR GRO™

Koostises on palmiõli, põldosja- ja hirsiekstrakte, biotiini, tsinki, samuti õunaekstrakti, mis sisaldab juuste loomulikku kasvu stimuleerivat faktorit nimega protsüanidiin B-2. Õlipalmi viljade ekstrakt sisaldab 30% tokotrienoole, mis kuuluvad E-vitamiinide perekonda ja on väga tähtsad juuste kasvule. Tsink ja biotiin on vajalikud juuste kasvu kiirendamiseks ja nende suurepärase seisundi toetamiseks. Looduslikult põldosjaekstraktis sisalduv räni on vajalik, et juuksed oleksid ilusad ja tugevad.

 

Hair Gro kapslites olevad ained toidavad peanahka ja karvanääpse (juuri) ning stimuleerivad olemasolevate ja uute juuste kasvu. Tähtis on ka tervislik eluviis, eelkõige mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine.

TOIMEAINE 2 kapslit % NRV*
Õuna (Malus domestica Borkh.) ekstr. 5:1300 mg
Hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstr. 5:1250 mg
Põldosja (Equisetum arvense L.) ekstr. (7% räni)221 mg (15 mg räni)
Õlipalmi (Elaeis guineensis L.) viljade ekstr. 356 mg 
(28 % tokotrienoolid)(101 mg tokotrienoolid) 
L-metioniin50 mg
Tsink10 mg100 %
Biotiin475 µg950 %

*NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel.

  

ANNUSTAMINE
Võtta2 kapslit päevas koos söögiga.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Õlipalmi (Elaeis guineensis L.) viljade ekstrakt, õuna (Malus domestica Borkh.) ekstrakt, hirsi (Panicum miliaceum L.) seemne ekstrakt, paksendaja (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), põldosja (Equisetum arvense L.) ekstr., L-metioniin, paakumisvastased ained (mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid), tsinkoksiid, stabilisaator (magneesiumstearaat), D-biotiin.

Toidulisand • 60 kapslit • Netokogus: 44,58 g

Tootja: New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.