Prelox Tbl N60

42.27

18 laos

Tootja:
Pharma Nord Aps
Kategooria:

EAN:
5707637900004
Tootekood:
17951

Prelox – ja seks kestab kauem!

Teaduslikes uuringutes heaks kiidetud kolme aktiivse toimeaine – L-arginiin, Pycnogenol ja tauriin – kombinatsioon, mis aitab saavutada paremat seksuaalset naudingut ja rahuldustunnet.
Mehe seksuaalse naudingu ja rahuldustunde saavutamise eelduseks on hästi toimiv verevarustus. Patenteeritud kombinatsioon – Pycnogenol ja L-arginiin toetab verevarustust ja toob värskust seksuaalellu. Regulaarne Preloxi kasutamine aitab vähendada ebaõnnestumiste riski ja muudab seksi taas nauditavaks.

Miks kasutada Preloxit?
Prelox kujutab endast ohutut, looduslikku ja keemiavaba moodust mehe seksuaalse rahulolu ja võimekuse suurendamiseks. See suurendab organismi võimet saavutada ja säilitada erektsiooni. Ja see omakorda aitab kaasa kindlustundele, et te koos oma partneriga olete võimelised saavutama suuremat seksuaalset rahuldust.

Kas Prelox on ohutu?
L-arginiin on looduslik aminohape, mis on ohutu ka suurtes annustes nagu näiteks 30 grammi. Pycnogenol on looduslik ja ohutu antioksüdant, mida saadakse prantsuse merimänni koore ekstraktist.

Kuidas Preloxit võtta?
Esimesel kahel nädalal võtta kaks tabletti kaks korda ööpäevas, seega kokku neli tabletti ööpäevas. Seejärel üks tablett kaks korda päevas, et säilitada paranenud seksuaalset võimekust.

Millal võib oodata preparaadi maksimaalset toimet?
Preloxi maksimaalne toime peaks saabuma pärast neljanädalast kasutamist. Te leiate, et seksuaalne erutus ja erektsioon tekivad kergemini ning erektsioon kestab pikemat aega.

Kindel valik

  • Preloxiga läbiviidud kliinilises uuringus oli 81% osalejatest toote toimeefektiga rahul (Lamm Steven, Schoenlau Frank, Rohdewald Peter. Prelox for improvement of erectile function: A review European Bulletin of Drug Research, Volume 11, No. 3, 2003).
  • Prelox on loodud kasutades Nobeli preemiaga hinnatud teadussaavutusi meeste seksuaaltervise valdkonnas
  • Prelox on patenteeritud toode


Prelox – vabadus kogeda seksuaalset naudingut igal ajal ja kohe.


PreloxKaks tabletti sisaldavad:Neli tabletti sisaldavad:
L-arginine asparate1400 mg2800 mg
Taurine100 mg200 mg
Pycnogenol40 mg80 mg

Pakend: 60 tabletti.

Annustamine: Esimesel kahel nädalal võtta 2 tabletti kaks korda päevas. Kolmandast nädalast 1 tablett üks või kaks korda päevas vastavalt saadud efektile. Soovitame teha vähemalt kolmekuulise Preloxi kuuri.