Liverta Xr Kaps N30

12.78

2 laos

Tootja:
Eckeron Oü
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4744128010058
Tootekood:
21538

Liverta XR on toidulisand maarjaohaka, koliini ja metioniiniga maksa funktsionaalsuse ja kolesterooli ainevahetuse toetamiseks.

Harilik maarjaohakas toetab ja aitab kaitsta maksa ning ergutab seeläbi maksa funktsioone: seedimis- ja organismi puhastumisprotsesse.
Koliin aitab säilitada normaalset maksa talitlust ja toetada lipiidide ainevahetust. Lipiidide ainevahetus hõlmab muuhulgas ka kolesterooli transporti ja ainevahetust. Koliin on essentsiaalsete fosfolipiidide kontsentreeritum vorm. Essentsiaalsete fosfolipiidide põhikomponent fosfatidüülkoliin sisaldab kogu kaalust 13% puhast koliini.
DL-metioniin on väävlit sisaldav asendamatu aminohape.
Bioaktiivsed
komponendid
1 kapsel
Koliintsitraat 234,5 mg
millest puhas koliin 82,5 mg
Maarjaohaka (Silybium Marianum) viljade
standardiseeritud ekstrakt (50%
silümariin)
120 mg
dl-Metioniin 60 mg

Koostisosad: koliindivesiniktsitraat, kaltsiumvesinikfosfaat, hüproksümetüültselluloos, maarjaohaka (Silybium Marianum) viljade standardiseeritud ekstrakt, täiteaine mikrokristalne tselluloos, dl-metioniin, happesuse regulaator veevaba kaltsiumvisinikfosfaat, paakumisvastane aine magneesiumstearaat ja ränidioksiid.
Tarvitamine: 1 kapsel päevas õhtul enne sööki või vastavalt arsti ettekirjutusele.
Tarvitamise piirangud: raseduse ja imetamise korral pidage nõu arstiga.
Hoiatused: mitte kasutada toidulisandit  mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Säilitada toatemperatuuril
Netokogus: 20,37 g
Toode on välja töötatud Eestis. Toodetud Leedus spetsiaalse retsepti alusel.