Artroveron Avoq Kaps N60

16.21

19 laos

Tootja:
Solepharm Pharmaceuticals
Bränd:
-

EAN:
4751018781752
Tootekood:
23965

Artroveron Avoq
60 kapslit
Uusima põlvkonna kompleks liigesepõletikele.

Artroveron Avoq on kõige uuematel teadusuuringutel põhinev liigesepreparaat, mida soovitatakse kasutada osteoartroosi ja teiste põletikuliste liigesehaiguste korral. Artroveron Avoqi koostisse kuuluvad bioloogiliselt aktiivsed ained aitavad pidurdada liigeskõhre lagunemist ning pärsivad põletikulisi protsesse ja osteoartroosi süvenemist. Selle tulemusena väheneb valu, paraneb liigeste liikuvus ja väheneb vajadus valuvaigistavate ravimite järele.

Uudne koostis ja uuringutega tõestatud efektiivsus osteoartroosi korral.
Artroveron Avoq on kõige uuema põlvkonna liigesepreparaat, mis sisaldab avokaado ja sojaoa ekstrakte, glükoosamiini ning vitamiine C ja D.

Avokaado ja sojaoa ekstraktid sisaldavad niinimetatud mitteseebistuvaid aineid (ASU), mille efektiivsust liigesepõletike korral on veenvalt tõestanud paljud kliinilised uuringud. ASU toimel surutakse maha põletikulised protsessid liigeses ning paraneb kõhre koostisosade süntees. Selle tulemusena toimub liigeste taastumine ning leevenevad osteoartroosi sümptomid – põletik, valu ja liigeste jäikus. ASU toimib kõige efektiivsemalt, kui seda manustada koos glükoosamiiniga. Sellise kompleksi kasutamisel väheneb oluliselt vajadus põletikuvastaste ravimite järele kõigil osteoartroosiga patsientidel, sõltumata haiguse staadiumist või raskusastmest.

Artroveron Avoq eelised:
– Uuringutega tõestatud efektiivsus osteoartroosi korral
– Kasutamiseks kõigi põletikuliste liigesehaiguste puhul
– Pärsib molekule, mis põhjustavad kõhre lagunemist
– Stimuleerib kõhre koostisosade sünteesi ja toetab kõhre taastumist
– Kaitseb kõhrestruktuuri osteoartroosist tingitud muutuste eest
– Leevendab valu ja põletikku ning parandab liigeste liikuvust
– Vähendab vajadust põletikuvastaste ravimite järele
– On ohutu ja hästitalutav

koostis                                            Päevane annus(2 kapslit)         NRV*
Glükoosamiinvesinikkloriid                       600 mg                             –
Sojaoa ekstrakt                                           200 mg                              –
Avokaado viljade ekstrakt                         100 mg                             –
Vitamiin C                                                       80 mg                         100%
Vitamiin D3                                                     15 μg                          300%
* NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanule

Koostisosad: glükoosamiinvesinikkloriid, avokaado (Persea americana) viljade ekstrakt, sojaoa (Glycine max) ekstrakt, želatiin (kapsli kest), vitamiin C (L-askorbiinhape), rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), vitamiin D3 (kolekaltsiferool), raudoksiidid (kapsli kesta toiduvärv).

Kasutamine: täiskasvanutele 2 kapslit päevas söögi ajal sisse võtta. Võib kasutada 2-3 kuulise kuurina, kasutusaega võib pikendada kuni 6 kuuni.

Hoiatused: ülitundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa suhtes. Mitte kasutada raseduse ja imetamise korral. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Olulised on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Kasutada alates 18. eluaastast.

Säilitamine: säilitada toatemperatuuril, hästisuletud originaalpakendis. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Solepharm Ltd, Alksnu 4, Jaunmarupe, Marupe piirkond, LV-2166, Läti