Tone Tbl N60

21.54

12 laos

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5021807706303
Tootekood:
18203

Kuulmine.

Vanusega seotud muutused
Vanusega seotud kuulmise nõrgenemist nimetatakse presbüakuusiaks (ladpresbyacusia). Sagedasemad kaebused on raskused kõnest arusaamisega, kui räägitakse vaikselt, samuti undamine kõrvades. Mõnikord inimene lepib kuulmise osalise kaotusega, kuid teda jääb vaevama undamine kõrvades ja peas. Undamine intensiivistub närveerimisel, õhtusel ajal, vaikses keskkonnas. Kõrvus undamine võib Teid vaevata ka öösel. Sageli kaebavad vanemaealised inimesed kas suurema või väiksema peapöörituse pärast. Inimesed, kellede kuulmine on nõrgenenud, kannatavad kurbuse, depressiooni, rahutustunde, kohmetuse, ebaturvalisuse ja väiksema sotsiaalse aktiivsuse pärast. Paljudel inimestel on probleeme kuulmisega ja suurem osa neist püüavad seda varjata. Mitte keegi ei taha teistest inimestest erineda, olla nende naerualuseks selle pärast, et ta ei kuule ning ei saa aru, mida teised räägivad. Sel põhjusel suurem osa neist eitavad sellise probleemi olemasolu ja väidavad, et kõik on „nii nagu alati”.

Faktid tablettidest Tone
Tone – need on originaalsed skandinaavia tabletid, mis sisaldavad kuulmisele kasulikke bioloogiliselt aktiivseid aineid. Rootsis valmistatavate tablettide Tone koostises on tatra, mustikate, galgani juure ja humalakäbide ekstrakte, niatsiini, kaaliumi ning magneesiumi. Tatra ekstrakt on naturaalne bioflavonoidide – rutiini allikas. Rutiin on kasulik veresoontele ja kapillaaridele, mis varustavad kogu organismi, sealhulgas ka kuulmisorganeid, kõikide vajalikkude toiteainetega. Niatsiin, magneesium ja kaalium on väga tähtsad närvisüsteemi, samuti ka kuulmisfunktsioonide normaalseks tegevuseks. Magneesium aitab säilitada organismis normaalset elektrilüütide tasakaalu, ta on samuti kasulik kuulmisorganite funktsioneerimiseks.

Kontrollige, kas teie kuulmine ei ole nõrgenenud:

Jah

Ei

1. Kaasvestleja sõnadest on sageli raske aru saada

2. Kõneledes kaasvestlejaga, küsite sageli „kuidas”?

3. Mõningad keskkonnahelid ärritavad Teid või tunduvad tüütavatena

4. Undamine kõrvus, mõnikord peapööritused

5. Väldin vestlusi, sest tunnen ennast ebamugavalt

Kui vastasite jaatavalt vähemalt kolmele ülalpool esitatud küsimusele, siis Teie kuulmine võib olla nõrgenenud!Tarvitamine

Tarvitada 2 tabletti päevas söögi ajal vähemalt 2-3 kuu jooksul, et kõrvade tähtsamates osades taastuks normaalne elektrolüütide tasakaal ja mikrotsirkulatsioon.

Koostis:          

2 tab.

SPN*

Tatra (Fagopyrum esculentum Moench) ekst. 5:1

400 mg 

Mustika (Vaccinium myrtillus L.) ekst. 5:1

200 mg

Humalakäbi (Humulus lupulus L.) ekst. 5:1

100 mg

Galgani juure (Alpinia galanga L.) ekst. 5:1

40 mg

Kaalium (Kaaliumtsitraat)

160 mg

8%

Magneesium (Magneesiumoksiid)

150 mg

40%

Niatsiin (Niatsinamiid)

27 mg

169%

*SPN – soovitatav päevanorm.

Pakendis:

60 tabletti;
120 tabletti.

Mitte ületada soovitatavat päevanormi. 

Toidulisandit ei tohi tarvitada kui toidu aseainet. 

Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele enne tarvitamist soovitame konsulteerida kas arsti või apteekriga. 

Ei sobi alla 11 aasta vanustele lastele. 

Hoida mitte kõrgemal kui 25°C temperatuuril, lastele kättesaamatus ja märkamatus kohas.