Apropos Tosse Köhasiirup Lastele 150ml

10.48

45 laos

Tootja:
Desa Pharma S.r.l.
Bränd:
-

EAN:
8026486018911
Tootekood:
24039

Apropos Tosse köhasiirup lastele 150ml
TOSSE SECCA E GRASSA Siirup lastele
Meditsiiniseade
Rahustab kuiva köha. Soodustab röga väljutamist märja köha korral.
2 tüüpi meega
Kompleksbarjäär
Alates 1. eluaastast
Gluteenivaba, Laktoosivaba

Apropos Tosse Secca e Grassa kuiva ja märja köha köhasiirup lastele koosneb polüsahhariidirikastest looduslikest jahubanaani ja Islandi sambliku ekstraktidest, mis tekitavad kompleksbarjääri ehk mukoadhesiivse kaitsva kile kaitsmaks suu limaskesta, niisutades seda ja leevendades ärritust ning kaitstes samas ka hingamisteid, piirates kokkupuudet väliste nakkusetekitajate ja ärritavate ainetega.
Kaitsebarjääri efekti võimendab ka kahte tüüpi mee sisaldus: lillemesi ja eukalüptimesi, mis hingamisteid kaitstes soodustavad ärritunud limaskesta mikrokahjustuste iseenesest paranemist.
Sobib nii kuiva kui ka märja köha korral, rahustab köha, leevendab ärritust ja soodustab bronhide sekretsioonide voolavust, hõlbustades röga väljutamist. Lisaks muudavad mesi ja puuviljane maitse Apropos Tosse köhasiirupi meeldivaks eriti just lastele. Sobib üle 1-aastastele lastele.

Kasutamine:
Soovitame kasutada järgmiselt:
– 1—3-aastased lapsed: 2,5 ml,
– 3—6-aastased lapsed: 5 ml,
– 6—12 aastased lapsed: 7,5 ml,
2 korda päevas või arsti ettekirjutusel maksimaalselt kuni 4 korda päevas. Viimane manustamine on soovitatav teha enne magamaminekut. Saab kasutada igal ajal. Pärast kasutamist ei ole soovitatav süüa ega juua vähemalt 30 minutit. Kasutamise kestus sõltub sümptomite arengust; kui paranemiseks vajalik, võib seda kasutada pikemat aega. Ravi ei tohi kesta üle 30 päeva. Enne kasutamist loksutage korralikult. Pärast avamist kasutage toode ära 3 kuu jooksul.

Kasutage toote annustamiseks pakendis olevat asjakohast mõõtekorki. Peske mõõtekork ja sulgege pakend hoolikalt pärast iga kasutamist.

Kasutusjuhend sisaldab tarbijale olulist teavet: lugege seda hoolikalt enne kasutamist. Toode on meditsiiniseade, mis ei eelda arsti retsepti. Toote kasutamisel tuleb selle täieliku tõhususe saavutamiseks järgida toodud ettekirjutusi. Hoidke kasutusjuhendit võimalikuks hilisemaks konsulteerimiseks alles. Pöörduge lisateabe ja soovituste saamiseks arsti ja/või apteekri poole.

Koostisosad:
Metslillemesi, eukalüptimesi, Islandi sambliku ja jahubanaani polüsahhariidirikkad kuivekstraktid, tüümian, demineraliseeritud vesi, fruktoos, sorbitool, õunhape, ksantaankummi, karboksümetüültselluloos, lõhna- ja maitseaine, stevioolglükosiidid, kaaliumsorbaat. EI SISALDA GLUTEENI EGA LAKTOOSI.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage toodet pärast aegumiskuupäeva või kui pakend on esmakordsel avamisel kahjustunud või mitte täiesti terve. Pärast kasutamist vältida pakendi sattumist keskkonda.
KOOSTOIMED: Hetkel ei ole teada Apropos Tosse Secca e Grassa kuiva ja märja köha köhasiirupi (lastele) tarbimisest tulenevaid koostoimeid.
VASTUNÄIDUSTUSED: Ärge kasutage toodet, kui olete teadaolevalt ülitundlik kasvõi ühe koostise komponendi suhtes. Raseduse ja imetamise kohta ei ole uuringuid läbi viidud; enne ravimi tarbimist pidage nõu arstiga.
KÕRVALNÄHUD: Siiani pole toote õige kasutamisega seotud kõrvalnähtusid tuvastatud. Kasutamise ajal ilmnevate probleemide korral lõpetage tarbimine ja konsulteerige arstiga.

Säilitamistingimused:
Hoida kuivas kohas, eemal soojusallikatest ja otsesest päikesevalgusest, temperatuuril alla 25 °C. Kõlblikkusaeg viitab avamata ja nõuetekohaselt säilitatud tootele.

Pakend:
1 pudel: 150 ml koos mõõtekorgiga. Mõõtekork sisaldub pakendis

Tootja: DESA PHARMA srl, Via Montello 26 – 20831 Seregno MB (Italy)