Apple Cider Tbl 600mg N60

17.16

3 laos

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:

EAN:
5021807707300
Tootekood:
18194

APPLE CIDER 600

Skandinaavia firma New Nordic toidulisand Apple Cider 600 on valmistatud õunaäädikast, artišoki- ja võililleekstraktist. Artišokiekstrakt aitab suurendada maomahla eritumist, mis on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks ning toksiinide väljutamiseks organismist. Võililleekstrakt soodustab kusesüsteemi toimimist. Loomulikult on olulised ka mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislikud eluviisid.

ÕUNAÄÄDIKAS (Malus domestica Borkh.)
Õunasiidri äädikas on valmistatud eriti hoolikalt valitud õuntest. Õunad purustatakse ja saadud värske õunamahl kääritatakse lisades “emaäädikat” – äädikhappebakterit. Saadud õunasiidri äädikat külmkuivatatakse (lüofiliseeritakse) kuni peene pulbri saamiseni, mis ongi uute Nordic Apple Cider ™ 600 tablettide tootmise aluseks. See on meie kvaliteedi garantii, mis võimaldab säilitada suurepäraseid looduslikke koostisosi.

VÕILILL (Taraxacum officinale Web.)
Võilill on väga levinud ja kõigile hästi teada. Ehkki enamik meist peab võilille umbrohuks, on sellel palju kasulikke omadusi.

HARILIK ARTIŠOK (Cynara scolymus L.)
Artišokil on kare vars ja suured lehed, sarnased mitmeaastastele ohakatele. Artišok on mitmeaastane taim, mida Vahemere piirkonnas on kasutatud enam kui 2000 aastat. Nende tablettide valmistamiseks kasutatakse taime kuivatatud lehtedest saadud ekstrakti.

Ainevahetus ja keha mass
Kui ainevahetus aeglustub, võivad tekkida seedimise probleemid, kõhukinnisus, liigse vedeliku kogunemine. Selle tagajärjel võib suureneda organismis olev rasvade kogus, tekkida jäsemete turse ja üleliigne kehakaal.
Me kõik oleme erinevad. Erinevad on ka meie toitumisharjumused ja ainevahetus. Kuid inimesed, kellede ainevahetus on aeglasem ja kes tahavad kontrollida oma keha kaalu, peavad rohkem liikuma, tähelepanelikumalt jälgima tarbitatavate kalorite kogust, aitama organismil toitu kergemini seedida ja eemaldada liigset vedelikku.

Kuidas Apple Cider 600 võib aidata?
Juba Vana-Egiptuses olid olemas erilised dieedid, õunaäädikat tarvitati kui kehakaalu vähendamist abistava ja rasvase toidu seedimist soodustava toidulisandina. Egiptuse kuninganna Kleopatra jõi õunaäädikat – kui ilu ja tervise allikat – peale igat söömist. Juba 2400 aastat tagasi Hüpokrates kasutas õunaäädikat inimeste ravimiseks.

Apple Cider 600 tablettides olevad toimeained parandavad ainevahetust, rasvade lõhestumist, organismi normaalset vedelikkude bilanssi.
•   Artišokk parandab seedimist ja  kiirendab rasvade lagundamist, kuna stimuleerib sapi eritumist.
•   Võilill stimuleerib organismist liigse vedeliku, mis on kogunenud  rasvarakkude ümber ja pehmetesse kudedesse, eemaldumist.

Apple Cider 600 soovitatakse tarvitada:
•   kehakaalu kontrollimiseks,
•   soovides säilitada organismi  normaalset vedelikkude  bilanssi,
•    tundes maos seedimisraskusi.

TOIMEAINE                                                                                2 tabletti     3 tabletti
Õunaäädika pulber                                                                  1200 mg     1800 mg
Hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst. 30:1    140 mg        210 mg
Hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekstrakt 5:1   140 mg        210 mg
Koliin                                                                                           82,5 mg     123,75 mg

ANNUSTAMINE
2–3 tabletti päevas hommikusöögi ajal koos klaasi veega.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTISOSAD
Õunaäädika pulber, koliinhüdrotartraat, täiteained (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, dikaltsiumfosfaat), hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst., hariliku võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst., glasuuri ained (magneesiumstearaat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, kummiaraabik, glütserool, talk), paakumisvastased ained (ränidioksiid).

TOOTJA
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Rootsi.

Toidulisand • 60 tablettiNetokogus • Neto masa: 57,6 g.